Po marzeniach zostały tylko zgliszcza! Pomóż Jolancie zbudować bezpieczny dom!

Jolanta Mazur
Zbiórka zakończona

Po marzeniach zostały tylko zgliszcza! Pomóż Jolancie zbudować bezpieczny dom!

Cel zbiórki:

Pomoc społeczna

Zgłaszający zbiórkę: Dbamy O Młodych
Jolanta Mazur, 31 lat
Bychawa, lubelskie
Pomoc społeczna
Rozpoczęcie: 25 Marca 2022
Zakończenie: 18 Maja 2023

Opis zbiórki

Jolanta remontowała nowo zakupiony dom, żeby razem z czwórką dzieci zacząć nowe życie. Spokojniejsze i bezpieczniejsze. Gdy przyszłość po wielu ciężkich latach w końcu zaczęła nabierać kolorów, wydarzył się dramat. Wybuchł pożar. Wraz z dymem uleciały marzenia kobiety i wiara, że może być lepiej. Zostały tylko długi i strach przed kolejnym dniem…

Mieliśmy już tutaj spędzić święta wielkanocne – przyznała zapłakana Jolanta, matka czterech chłopców w wieku od roku do 12 lat. Miał to być ich nowy start. Kobieta wierzyła, że wraz z zakończeniem remontu zacznie spokojne i stabilne życie. W końcu będzie mogła zbudować poczucie bezpieczeństwa dla siebie i swoich ukochanych dzieci. Po wielu latach znęcania się fizycznego i psychicznego przez jej partnera chciała otrzymać, choć odrobinę oddechu… Niestety, los chciał inaczej. Po wizji lepszego życia zostały tylko zgliszcza. 

Marzenia o nowym, lepszym życiu na razie się nie spełnią. Remontowany dom, do którego pięcioosobowa rodzina wkrótce miała się przeprowadzić, spłonął w piątek, 4 marca. Każda podarowana złotówka pozwoli odbudować nie tylko budynek, ale i nadzieję. Prosimy, podaruj Jolancie i jej dzieciom szansę na piękną przyszłość!

Bliscy Jolanty

Obserwuj ważne zbiórki