Dom Aniołków - miejsce, gdzie niebo łączy się z ziemią. Pomóż go zbudować!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 780 osób
29 597 zł (0,61%)
Brakuje jeszcze 4 757 638 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
Budowa Domu Hospicyjnego dla dzieci z chorobami nowotworowymi

Dom Aniołków

Kępie Zaleszańskie, podkarpackie

Choroba nowotworowa

Rozpoczęcie: 18 Września 2020
Zakończenie: 25 Marca 2021

25 Listopada 2020, 10:54
ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM! Pomóż dzieciom chorym na raka i zbuduj z nami Dom Hospicyjny dla dzieci.

Dom Aniołków


Bycie Świętym Mikołajem to zaszczytna funkcja. Każdy może się w niego wcielić. I teraz jest na to doskonały czas! Zostań Świętym Mikołajem i obdaruj tych, którzy najbardziej na niego czekają.


Zdrowie to największe marzenie wszystkich chorych dzieci. Nie zastąpi go miś ani nowe klocki. Dlatego tak ogromnie ważna w naszej akcji jest zbiórka na budowę Domu Hospicyjnego dla Dzieci chorych na raka!

Wyobraź sobie, że każde dziecko cierpiące na nowotwór otoczone jest bliskością, ciepłem i miłością. Ma zapewniony najwyższy poziom opieki medycznej, psychologicznej oraz duchowej. Tu nie ma sal – są pokoje. A w nich kolorowe ściany, dziecięce malunki, biurko, wygodny fotel. To będzie miejsce, gdzie placówka medyczna staje się Domem. Tu szczególnie mocno wyczekuje się momentów odskoczni od niełatwej codzienności!

Obecna sytuacja pandemii pokazuje jeszcze bardziej, jak tego typu placówki są bardzo potrzebne. Wciąż powraca pytanie: co w obecnej sytuacji mają zrobić pacjenci onkologiczni, którzy pozostawieni są często sami sobie?

Dlaczego warto zostać św. Mikołajem?

Każda wpłata przybliża nas do osiągnięcia naszego celu. Każda darowizna może odmienić życie wielu dzieci chorujących na raka.

Dzieci z naszej okolicy muszą dojeżdżać do placówek medycznych ponad 100 km, aby walczyć ze swoją chorobą. Dajmy im najlepszy Dom Hospicyjny tutaj na miejscu, aby mogły być blisko swoich rodzin!

W jaki sposób można pomóc?

Aby zostać Świętym Mikołajem i pomóc w budowie Domu Hospicyjnego dla dzieci chorych na nowotwory, wystarczy przekazać darowiznę, a pieniądze zostaną przekazane na budowę Domu Hospicyjnego!

Pokaż wszystkie aktualizacje

20 Października 2020, 17:50
Wieści z placu budowy hospicjum! Zobacz i pomóż zbudować Dom Aniołków!

Dom Aniołków to nie będzie zwykły dom. To nie będzie zwykłe hospicjum, ani zwykły szpital. To będzie wyjątkowe miejsce - dające poczucie bezpieczeństwa, ulgę i miłość w tych najtrudniejszych chwilach. Pomóż zbudować Dom Aniołków - miejsce gdzie niebo łączy się z ziemią!

Przyjacielu! Dziś chcemy Cię prosić o pomoc w budowie Hospicyjnego Domu Aniołków Twoje wsparcie sprawia, że pięknieje świat – bo pięknieje nasze otoczenie. Kiedy powstanie ten Dom, sam się przekonasz, że to nie jest zwykły dom, szpital czy hospicjum. To wyjątkowe miejsce, gdzie zamiast szpitalnych sal są pokoje, zamiast krzesła dla przyjaciół wygodny fotel, na którym można przysiąść i dać wsparcie. Na ścianach w rankach będą wisiały dziecięce malunki. Tu nikt nie będzie numerkiem. Tu będziemy znać się po imieniu, jak w rodzinie. I jak w rodzinie dawać wsparcie i miłość, bo w tych chwilach są one najbardziej potrzebne...

Dom Aniołków

Zbudujmy razem Hospicyjny Dom Aniołków dla dzieci w Gminie Zaleszany!

To właśnie tutaj dzieci chore na nowotwory będą mogły odnaleźć swoją oazę spokoju, spędzić swój czas z najbliższymi i spełniać dziecięce marzenia. 

Dom Aniołków to niezwykły Dom, który służyć będzie tym niewinnym, bezbronnym dzieciom dotkniętym chorobą i cierpieniem. To wyjątkowy Dom, gdzie każde dziecko może odpocząć i znaleźć ulgę pośród swojego cierpienia i choroby. To nie tylko Dom dla małych pacjentów, ale i ich rodzin. 

Dom Aniołków wziął się z potrzeby społecznej, by w miejscu, gdzie mieści się pustka na mapie hospicjów dla dzieci, wybudować wyjątkowe miejsce, w którym niebo łączy się z ziemią. 

Dom Aniołków

To właśnie tutaj dzieci chore na nowotwory będą mogły:

♥️ odnaleźć swoją oazę spokoju

♥️ spędzać czas z najbliższymi

♥️ spełniać dziecięce marzenia

♥️ dzielić się swoją dziecięcą radością

♥️ zapomnieć o smutkach i cierpieniu, wynikającym z nieuleczalnej choroby

Dzięki powstaniu tego Domu nieuleczalnie chore dzieci będą miały taką placówkę bliżej miejsca zamieszkania. Brakuje takich miejsc w regionie. Dla większości rodzin, które zmagają się z chorobą dziecka, oznacza to samotną walkę o ostatnie chwile swoich małych skarbów. O godność, spokój i uśmiech do ostatnich sekund… Chcemy, by rodzice nieuleczalnie chorych dzieci nigdy nie byli sami. By mieli wsparcie i bezpieczne miejsce - przystań, w której odnajdą bezpieczeństwo.

Budowa trwa! Jednak bez Twojej pomocy nigdy jej nie ukończymy… 

Dom Aniołków

To, co obecnie udało się nam zrealizować, to uzyskać 1,5- hektarową działkę pod budowę Domu Aniołków, projekt budowlany, pozwolenie na budowę. W ostatnich dniach udało się zebrać środki na pierwszy etap budowy. To wspaniałe, że tak wielu ludzi otacza nas każdego dnia i wnosi w nasze życie tak wiele radości i uśmiechu.

Obecnie rozpoczynamy II etap zbiórki. Dlatego prosimy o wsparcie finansowe tej wyjątkowej misji. Na każdym etapie zbiórki towarzyszą nam wyjątkowi ludzie – Aniołowie, którzy nie mają skrzydeł – a których my nazywamy naszymi Przyjaciółmi. Dołącz i sprawdź, jak smakuje dobro!

Pomóż! Udostępnij! Niech jak najwięcej osób pomoże chorym dzieciom. Za każdą pomoc dziękujemy! Dołącz do nas i zostań jednym z budowniczych wyjątkowego domu hospicyjnego - Domu Aniołków!

Ładuję...

20 zł

LOGPOL GmbH

1 zł

Telarm

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 780 osób
29 597 zł (0,61%)
Brakuje jeszcze 4 757 638 zł
Wesprzyj Wesprzyj