Dom Aniołków - miejsce, gdzie niebo łączy się z ziemią. Pomóż go zbudować!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 882 osoby
33 200 zł (0,69%)
Brakuje jeszcze 4 754 035 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
Budowa Domu Hospicyjnego dla dzieci z chorobami nowotworowymi

Dom Aniołków

Kępie Zaleszańskie, podkarpackie

Choroba nowotworowa

Rozpoczęcie: 18 Września 2020
Zakończenie: 26 Czerwca 2021

19 Lutego 2021, 11:45
Prace nad budową trwają - wciąż potrzebna pomoc w budowie Domu Aniołków!

W minionych tygodniach zakończyliśmy pierwszy etap budowy – wykonanie robót ziemnych, wylanie fundamentów, wymurowanie ścianek fundamentowych, izolację fundamentów i już niebawem pragniemy powrócić na plac budowy i kontynuować nasze dalsze prace.

Na kolejny etap zaplanowaliśmy zasypki, kanalizację wewnątrz fundamentową, wylanie „chudziaka” oraz rozpoczęcie budowy stanu surowego.

To wszystko pochłania gigantyczne środki, dlatego wciąż prosimy o wsparcie w Budowie Domu Aniołków - miejsa, w którym ziemia łączy się z niebem!

Dom Aniołków

Pokaż wszystkie aktualizacje

20 Października 2020, 17:50
Wieści z placu budowy hospicjum! Zobacz i pomóż zbudować Dom Aniołków!

Dom Aniołków to nie będzie zwykły dom. To nie będzie zwykłe hospicjum, ani zwykły szpital. To będzie wyjątkowe miejsce - dające poczucie bezpieczeństwa, ulgę i miłość w tych najtrudniejszych chwilach. Pomóż zbudować Dom Aniołków - miejsce gdzie niebo łączy się z ziemią!

Przyjacielu! Dziś chcemy Cię prosić o pomoc w budowie Hospicyjnego Domu Aniołków Twoje wsparcie sprawia, że pięknieje świat – bo pięknieje nasze otoczenie. Kiedy powstanie ten Dom, sam się przekonasz, że to nie jest zwykły dom, szpital czy hospicjum. To wyjątkowe miejsce, gdzie zamiast szpitalnych sal są pokoje, zamiast krzesła dla przyjaciół wygodny fotel, na którym można przysiąść i dać wsparcie. Na ścianach w rankach będą wisiały dziecięce malunki. Tu nikt nie będzie numerkiem. Tu będziemy znać się po imieniu, jak w rodzinie. I jak w rodzinie dawać wsparcie i miłość, bo w tych chwilach są one najbardziej potrzebne...

Dom Aniołków

Zbudujmy razem Hospicyjny Dom Aniołków dla dzieci w Gminie Zaleszany!

To właśnie tutaj dzieci chore na nowotwory będą mogły odnaleźć swoją oazę spokoju, spędzić swój czas z najbliższymi i spełniać dziecięce marzenia. 

Dom Aniołków to niezwykły Dom, który służyć będzie tym niewinnym, bezbronnym dzieciom dotkniętym chorobą i cierpieniem. To wyjątkowy Dom, gdzie każde dziecko może odpocząć i znaleźć ulgę pośród swojego cierpienia i choroby. To nie tylko Dom dla małych pacjentów, ale i ich rodzin. 

Dom Aniołków wziął się z potrzeby społecznej, by w miejscu, gdzie mieści się pustka na mapie hospicjów dla dzieci, wybudować wyjątkowe miejsce, w którym niebo łączy się z ziemią. 

Dom Aniołków

To właśnie tutaj dzieci chore na nowotwory będą mogły:

♥️ odnaleźć swoją oazę spokoju

♥️ spędzać czas z najbliższymi

♥️ spełniać dziecięce marzenia

♥️ dzielić się swoją dziecięcą radością

♥️ zapomnieć o smutkach i cierpieniu, wynikającym z nieuleczalnej choroby

Dzięki powstaniu tego Domu nieuleczalnie chore dzieci będą miały taką placówkę bliżej miejsca zamieszkania. Brakuje takich miejsc w regionie. Dla większości rodzin, które zmagają się z chorobą dziecka, oznacza to samotną walkę o ostatnie chwile swoich małych skarbów. O godność, spokój i uśmiech do ostatnich sekund… Chcemy, by rodzice nieuleczalnie chorych dzieci nigdy nie byli sami. By mieli wsparcie i bezpieczne miejsce - przystań, w której odnajdą bezpieczeństwo.

Budowa trwa! Jednak bez Twojej pomocy nigdy jej nie ukończymy… 

Dom Aniołków

To, co obecnie udało się nam zrealizować, to uzyskać 1,5- hektarową działkę pod budowę Domu Aniołków, projekt budowlany, pozwolenie na budowę. W ostatnich dniach udało się zebrać środki na pierwszy etap budowy. To wspaniałe, że tak wielu ludzi otacza nas każdego dnia i wnosi w nasze życie tak wiele radości i uśmiechu.

Obecnie rozpoczynamy II etap zbiórki. Dlatego prosimy o wsparcie finansowe tej wyjątkowej misji. Na każdym etapie zbiórki towarzyszą nam wyjątkowi ludzie – Aniołowie, którzy nie mają skrzydeł – a których my nazywamy naszymi Przyjaciółmi. Dołącz i sprawdź, jak smakuje dobro!

Pomóż! Udostępnij! Niech jak najwięcej osób pomoże chorym dzieciom. Za każdą pomoc dziękujemy! Dołącz do nas i zostań jednym z budowniczych wyjątkowego domu hospicyjnego - Domu Aniołków!

Ładuję...

20 zł

LOGPOL GmbH

1 zł

Telarm

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 882 osoby
33 200 zł (0,69%)
Brakuje jeszcze 4 754 035 zł
Wesprzyj Wesprzyj