Zbuduj z nami Hospicyjny Dom Aniołków

Fundacja Z SERCA DLA SERCA
organizator skarbonki

Karol Czernecki

Każdy człowiek jest jak świeca -
choć sam się spala, to innym przyświeca♥️♥️

Przyjacielu! Dziś chcemy Cię prosić o pomoc w budowie Hospicyjnego Domu Aniołków

Twoje wsparcie sprawia, że pięknieje świat – bo pięknieje nasze otoczenie. Kiedy powstanie nasz Dom, sam się przekonasz, że to nie jest zwykły dom, szpital czy hospicjum. To wyjątkowe miejsce, gdzie zamiast szpitalnych sal są pokoje, zamiast krzesła dla przyjaciół wygodny fotel, na ścianach dziecięce malunki w ramkach. Tu nikt nie będzie numerkiem. Tu będziemy znać się po imieniu, jak w rodzinie.

Zbudujmy razem Hospicyjny Dom Aniołków dla dzieci!
Dom Aniołków to akcja zbiórkowa, która ma jeden cel – budowę Domu Hospicyjnego dla dzieci w Zaleszanach.

Karol Czernecki

To właśnie tutaj dzieci chore na nowotwory będą mogły odnaleźć swoją oazę spokoju, spędzić swój czas z najbliższymi i spełniać dziecięce marzenia.

Dom Aniołków to niezwykły Dom, który służy tym najbardziej niewinnym, bezbronnym dzieciom dotkniętym chorobą i cierpieniem. To wyjątkowy Dom, gdzie każde dziecko może odpocząć i znaleźć ulgę pośród swojego cierpienia i choroby. To nie tylko Dom dla małych pacjentów, ale i ich rodzin.

Dom Aniołków wziął się z potrzeby społecznej, by w miejscu, gdzie mieści się pustka na mapie hospicjów dla dzieci, wybudować wyjątkowe miejsce, gdzie niebo łączy się z ziemią.

Karol Czernecki

Istnieje w Polsce takie miejsce na styku 3 województw, z którego rodzice i najbliżsi muszą dojeżdżać 100 km w jedną stronę do swoich dzieci w szpitalu.

To właśnie tutaj dzieci chore na nowotwory będą mogły:

♥️ odnaleźć swoją oazę spokoju
♥️ spędzać czas z najbliższymi
♥️ spełniać dziecięce marzenia
♥️ dzielić się swoją radością

Dzięki powstaniu tego Domu, nieuleczalnie chore dzieci będą miały taką placówkę bliżej miejsca zamieszkania. Brakuje takich miejsc w regionie. Dla większości rodzin, które zmagają się z chorobą swojego dziecka, oznacza to samotną walkę o ostatnie chwile swoich małych skarbów.

Karol Czernecki

Czas to zmienić! 
Nie czekaj na lepszy moment!
TERAZ jest najlepsza pora,
aby zostać budowniczym
Hospicyjnego Domu Aniołków.

Karol Czernecki

Karol Czernecki

Karol Czernecki

To co obecnie udało się nam zrealizować, to uzyskać 1,5 h działkę pod budowę Domu Aniołków, projekt budowlany, pozwolenie na budowę.

W ostatnich dniach zakończyliśmy zbiórkę na pierwszy etap budowy. Dzięki naszym wyjątkowym Darczyńcom, udało się nam zebrać ponad 490  000 zł, i wejść na plac budowy naszego Domu geodetów, kierownika i inspektora budowy, wykonawcy. To wspaniałe, że tak wielu ludzi otacza nas każdego dnia i wnosi w nasze życie tak wiele radości i uśmiechu.

Karol Czernecki

Karol Czernecki
18 sierpnia br. wkopaliśmy pierwszą łopatę pod budowę naszego Domu. Bardzo nas cieszy ten fakt, bo każdego dnia są osoby, które dzielą się z nami swoimi pieniędzmi, aby ten Dom mógł powstać. I powstaje to piękne dzieło

Karol Czernecki

Karol Czernecki

Karol Czernecki

Karol Czernecki

Obecnie rozpoczynamy II etap zbiórki - stan surowy budynku. Chcąc w całości wykonać drugi etap budowy Hospicyjnego Domu Aniołków musimy zebrać  800 000  zł. (Zobacz aktualny licznik)

Dlatego prosimy o wsparcie finansowe tej wyjątkowej misji. Na każdym etapie zbiórki, towarzyszą nam wyjątkowi ludzie – Aniołowie, którzy nie mają skrzydeł – a których my nazywamy naszymi Przyjaciółmi. Dołącz i sprawdź, jak smakuje Dobro – i jak to jest zostać Aniołem Dobroczynności.

Jeśli chcesz na bieżąco śledzić nasze działania z budowy Hospicyjnego Domu Aniołków, wejdź na naszą stronę: www.domaniolkow.pl i zaisz się na newsletter, a w prezencie otrzymasz e-poradnik: Jak opiekować się chorym?

To jak będzie? Zbudujesz z nami Dom Aniołków?

Udostępnij! Niech jak najwięcej osób pomoże chorym dzieciom. Za każdą pomoc dziękujemy! Dołącz do nas i zostań jednym z budowniczych Domu Hospicyjnego!

Karol Czernecki

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Boze miej ich w swojej opiece
50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
10%
20 676 zł Wsparło 387 osób CEL: 200 000 ZŁ