Będzie mamą a sama jest dzieckiem w Domu Dziecka. Historia wielu dzie...

Fundacja Szczęśliwe Jutro
organizator skarbonki

Witajcie.

Chciałabym przedstawić Wam historę, która dotyczy wielu dziewczyn w całej Polsce przebywających w domach dziecka.

Historię o której nie mówi się głośno a o której powinno się usłyszeć. Opowieść o tym jak to jest być nastolatką wychowywujacą się w domu dziecka, nastolatką, która sama za chwilę będzie matką. Dziewczyną, która nie miała możliwości doświadczenia ciepła i troski ze strony rodziców, która nagle musi dorosnąć, dojrzeć stać się odpowiedzialną już nie tylko za siebie ale i za swoje dziecko. Zagubiona, wystraszona, zagrożona powielaniem błędów swoich rodziców, stoi na progu dorosłego życia i obawia się o przyszłość swoją i swojego dziecka.

Stwórzmy razem miejsce w którym nastoletnie matki z domów dziecka otrzymają potrzebne im wsparcie, nauczą się jak być odpowiedzialną mamą oraz pewną siebie, wartościową kobietą.

Fundacja składa się z ludzi od lat pracujących z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, jesteśmy pedagogami, psychologami, terapeutami, kuratorami, asystentami rodzin. Posiadane przez nas doświadczenie i wiedza pozwolą na stworzenie pierwszego na Podhalu a drugiego w Małopolsce tego typu miejsca.

Razem ze Staszkiem Karpielem- Bułecką wierzymy w te dziewczyny i chcemy dać im szansę na szczęśliwe jutro, bez Ciebie jednak nie damy rady.

Każda złotówka to krok do szczęsliwego jutra dla dziewczyn o których do tej pory nikt nie mówił głośno. 

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Kasia

20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Agnieszka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0,37%
1 845 zł Wsparło 35 osób CEL: 500 000 ZŁ