Walcz ze mną o przyszłość mojego syna! Pomagamy Dominikowi!

Dominik Lewandowski

Walcz ze mną o przyszłość mojego syna! Pomagamy Dominikowi!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0393025
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Dominik Lewandowski, 4 latka
Wrocław, dolnośląskie
Całościowe zaburzenia rozwoju
Rozpoczęcie: 21 Listopada 2023
Zakończenie: 21 Lutego 2024

Opis zbiórki

Mój syn, Dominik skończył w czerwcu cztery latka. Niestety los sprawił, że nie jest taki jak inne dzieci. Cierpi na autyzm dziecięcy atypowy. Proszę, pomóż w walce o lepszą przyszłość mojego dziecka!

W wieku dwóch lat synek nie potrafił się porozumiewać. To wtedy odkryłam, że jest "inny".

Od tego czasu toczę batalię o jego zdrowie psychiczne oraz komfort życia w społeczeństwie. Jesteśmy pod opieką wielu specjalistów, między innymi: psychiatry, psychologa, logopedy i neurologa.

Dominik Lewandowski

Dominik przeszedł wiele badań. EEG we śnie, badania mózgu oraz uszu. Od dwóch lat czekamy już na badanie ADOS, które da odpowiedź na to, jak głębokie jest zaburzenia syna. I jakie ma szansę na funkcjonowanie w “naszym” świecie…

Oprócz autyzmu u mojego chłopca zdiagnozowano też zaburzenia sensoryczne, fobie, lęki, autoagresję. Syn chodzi do przedszkola, gdzie korzysta z pomocy nauczyciela wspomagającego. Dzięki temu łatwiej jest mu sobie radzić, a przebywanie z innymi dziećmi pozytywnie wpływa na jego rozwój. Oprócz Dominika mam jeszcze dwójkę dzieci. 12-letniego syna z epilepsją i 3-letnią córkę z autyzmem. 

Dominik Lewandowski

Niestety nie mogę podjąć stałej pracy ze względu na dzieci. Chwytam się każdej dorywczej pracy, ale to nie wystarcza. Koszty wizyt, terapii i po prostu codziennego życia są ogromne. Proszę o wsparcie w walce o samodzielność syna, bo sama już nie daje sobie rady…

Sandra, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0393025
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki