Dominik codziennie walczy o samodzielność! Pomóż mu!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 158 osób
7 324,50 zł (32,78%)
Brakuje jeszcze 15 016,50 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
3 turnusy rehabilitacyjne w specjalistycznym ośrodku

Dominik Rożentalski, 14 lat

Wilkołaz, lubelskie

Dziecięce porażenie mózgowe, padaczka, wzmożone napięcie mięśniowe, niedosłuch obustronny

Rozpoczęcie: 20 Maja 2020

Każdy dzień przynosi nową dawkę cierpienia, z którą musi zmierzyć się Dominik. My, jego rodzice, doświadczamy razem z nim wszystkich krzywd, jakie zsyła na niego los. Jesteśmy przy naszym synku i zrobimy wszystko, by jego życie było szczęśliwe, by nigdy nie czuł się gorszy z powodu swojej niepełnosprawności. 

Dzień narodzin Dominika to najszczęśliwszy moment naszego życia. Jak wszyscy rodzice, czekaliśmy na naszego synka z niecierpliwością i ekscytacją. Wówczas nie wiedzieliśmy, że czeka nas o wiele więcej wyzwań, niż przeciętny rodzic potrafi sobie wyobrazić. Dominik walczy o zdrowie już od dnia, w którym przyszedł na świat. 

Dominik Rożentalski

Dominik cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, padaczkę, wzmożone napięcie mięśniowe i niedosłuch obustronny. Jego codzienność wypełniona jest walką o każdą umiejętność – codzienne zmagania, za pomocą których próbujemy wyprzedzić chorobę. Nasz syn ma 14 lat, a przeszedł już szereg operacji – operację rozszczepu podniebienia miękkiego, dwie operacje nóg, na ten rok zaplanowana jest kolejna – operacja stopy. Walczymy, aby mógł w przyszłości stanąć na własnych nogach, a być może nawet samodzielnie chodzić. Tak bardzo pragniemy, by zrobił choć niewielki krok w stronę normalności. 

Nasz synek już dawno udowodnił, że jest wytrwały i wbrew prognozom lekarzy, wymawia pojedyncze słowa, podejmuje próby przemieszczania się – czworakuje. To daje nam nadzieję, że kiedyś spojrzymy w przyszłość bez nieustannego lęku. Tak bardzo chcemy, by Dominik mógł czynić dalsze postępy. Aby to było możliwe, konieczna jest intensywna rehabilitacja oraz turnusy, które są prawdziwym zastrzykiem mocy – niestety, wszystkie nasze oszczędności już dawno się wyczerpały. 

Dominik Rożentalski

Zwracamy się z prośbą o ratunek dla naszego dziecka. Ludzie o dobrych sercach są naszą ostatnią deską ratunku. Prosimy, wesprzyjcie nas w walce o przyszłość naszego synka. 

Rodzice Dominika 

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 158 osób
7 324,50 zł (32,78%)
Brakuje jeszcze 15 016,50 zł
Wesprzyj Wesprzyj