21 lat to za wcześnie, aby zakończyć własne życie❗️

Dominik Wasiak
Pilne!

21 lat to za wcześnie, aby zakończyć własne życie❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0333658
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Nierefundowane leczenie onkologiczne

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Dominik Wasiak, 21 lat
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Nowotwór złośliwy - nasieniak
Rozpoczęcie: 30 Sierpnia 2023
Zakończenie: 30 Listopada 2023

Opis zbiórki

Mój brat jest ciężko chory! To nowotwór złośliwy, który daje już przerzuty na węzły chłonne. Do tej pory sami, we własnym kręgu rodzinnym, opłacaliśmy leczenie, jednak teraz zabrakło nam 30. tysięcy, aby je dokończyć!

W imieniu całej naszej rodziny proszę o pomoc dla Dominika. Mój brat ma tylko 21 lat – to za wcześnie, aby zakończyć własne życie!

Od marca tego roku, kiedy postawiono diagnozę, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby uratować Dominika. Od początku było ciężko i mimo że przeciwnik jest bardzo groźny, postanowiliśmy, że wygramy tę ciężką walkę.  

Stan Dominika zmieniał się. W międzyczasie doszło do przerzutów na węzły chłonne. Jednak na szczęście przyjmowana przez niego chemioterapia zaczęła działać! 

Mimo że organizm mojego brata stał się osłabiony, Dominik czuje się lepiej! Nasze oszczędności powoli jednak się kończą, czego skutki mogą być katastrofalne – ZABRAKNIE NAM ŚRODKÓW na badania i leczenie, które muszą być realizowane do końca tego roku! Nie możemy do tego dopuścić!

Dominik przeszedł już bardzo wiele i stoczył niezwykle ciężki pojedynek. Wojna z nowotworem cały czas jednak trwa, dlatego prosimy o Twoją pomoc. 

Mateusz, brat

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0333658
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki