By mogła usłyszeć, jak bardzo ją kocham – pomóż mojej Dominice❗️

Dominika Gołębiewska

By mogła usłyszeć, jak bardzo ją kocham – pomóż mojej Dominice❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0343491
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, zakwaterowanie

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Dominika Gołębiewska, 10 lat
Gryfice, zachodniopomorskie
Niedosłuch przewodzeniowy lewostronny, przewlekłe perlakowe zapalenie ucha środkowego lewego z destrukcją łańcucha kosteczek słuchowych, perlak wyrostka sutkowatego
Rozpoczęcie: 15 Września 2023
Zakończenie: 15 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Kiedy Dominika przyszła na świat, nie miała problemów ze słuchem. Wszystko było w porządku, dopóki nie skończyła 8 lat. Wtedy objawy stały się już niepokojące. Konsultacje przyniosły nam diagnozę, której nie spodziewaliśmy się nawet odrobinę.

Perlak wrodzony. To guz, który rośnie bardzo wolno i jest często bezobjawowy. U Dominiki rozwinął się na tyle, że groził zapaleniem opon mózgowych! Dlatego operacja usunięcia perlaka była zabiegiem ratującym życie!

Dominika Gołębiewska

Zabieg się udał, ale wciąż czekamy na kolejny, który ma ustalić, jak będzie wyglądać przyszłość Dominiki – czy będzie mogła nosić aparat, czy uda się zrekonstruować usunięte części jej uszka. Termin zabiegu mamy na marzec 2024.

Córeczka, mimo swojej dokuczliwej wady nie przestaje trzymać się optymizmu. Dużo wycierpiała, ale pogodziła się z tym. Częściej pyta mnie, dlaczego płaczę, skoro ona ma jeszcze drugie, sprawne uszko.

Dominika Gołębiewska

Na dzień dzisiejszy córeczka potrzebuje systematycznej rehabilitacji, terapii i zajęć z logopedą. Utrata słuchu, nawet częściowa bardzo utrudnia jej funkcjonowanie w szkole i na co dzień, bo przecież jej umysł wciąż się rozwija!

Dlatego bardzo proszę Państwa o pomoc i wsparcie. Ostatnim, czego chcę to uzależnienie zdrowia mojego dziecko od pieniędzy. Nasza sytuacja jest trudna… Mój synek również potrzebuje wsparcia rodzica. Każda, najmniejsza wpłata to dla nas ogromny gest i nadzieja w dalszej walce o sprawność Dominiki.

Magdalena, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0343491
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki