Młodość przerwana przez wylew... Dominika potrzebuje pilnej operacji!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
10 dni do końca
Wsparło 450 osób
14 341 zł (21,32%)
Brakuje jeszcze 52 894 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
Operacja żuchwy i rehabilitacja pooperacyjna

Dominika Janczyszyn, 24 lata

Wejherowo, pomorskie

Niedowład spastyczny czterokończynowy

Rozpoczęcie: 8 Lipca 2020
Zakończenie: 7 Października 2020

Poprzednie zbiórki

10 570 zł (17,38%)
6 turnusów rehabilitacyjnych, terapia neurologopedyczna

365

18.03.2019 - 07.07.2020

6 turnusów rehabilitacyjnych, terapia neurologopedyczna

365

10 570 zł

18.03.2019 - 07.07.2020

08 Września 2020, 12:25
Znamy termin operacji Dominiki!

5 listopada 2020 - to wtedy Dominika powinna trafić na stół operacyjny. Tak się stanie tylko wtedy, jeśli do tego czasu uda nam się zazielenić pasek tej zbiórki...

Czasu jest coraz mniej. Dominika jest nieustannie rehabilitowana, walczy, jednak bez Twojego wsparcia jej się nie uda!

Dominika Janczyszyn

Zostały niecałe dwa miesiące. Mama Dominiki z całego serca prosi o pomoc każdego, kto to czyta. Każda złotówka, każde udostępnienie jest bardzo ważne! Tylko wtedy mamy szansę zdążyć...

Walka trwa!

Jesteśmy pod ścianą! 10 grudnia Dominika miała zaplanowaną kolejną operację żuchwy. Z przyczyn niezależnych od nas nie odbędzie się ona na NFZ. Teraz będziemy musieli za nią zapłacić, co przekracza nasze możliwości. Bez Twojej pomocy stan Dominiki się pogorszy, a to najgorsze, co może się stać!

Nasza córka 5 lata temu przeszła wylew krwi do mózgu. Znalazłam ją w jej pokoju, kiedy leżała na podłodze i miotały nią drgawki. W tym momencie całe nasz dotychczasowe życie zatrzymało się. Córka przez kilka tygodni leżała w śpiączce, a ja modliłam się każdego dnia, aby się wybudziła. Tylko cud sprawił, że Dominika nadal jest z nami. Wylew w prawej półkuli mózgu wyrządził ogromne spustoszenie w jej ciele. Gdy córka wyszła ze szpitala, nie była już tą samą dziewczyną.

Dominika Janczyszyn

Niedowład spastyczny czterokończynowy spowodował, że nie potrafiła nawet samodzielnie siedzieć, nie mówiąc nawet o jedzeniu. Dominika wszystkiego krok po kroczku na nowo musiała się nauczyć. Po czasie widzimy, że długotrwała i systematyczna rehabilitacja daje naszej córce ogromną szansę na powrót do samodzielności.

Dominika Janczyszyn

Kolejnym krokiem w poprawie jej zdrowia miała być kolejna operacja żuchwy. Po wylewie mięśnie zaczęły zgniatać te kości i Dominika odczuwała ogromny ból. Pierwsza operacja odbyła się w maju ubiegłego roku. Dzięki niej córka mogła na nowo powoli zacząć jeść łyżeczką i ćwiczyć mowę.

Wszystko może pójść na marne. Kolejna operacja zaplanowana na grudzień nie dojdzie do skutku, a Dominika nie będzie mogła bez niej normalnie żyć! Dlatego z całego serca proszę - nie zostawiaj nas samych. Każda, nawet pojedyncza złotówka może być na wagę złota i pomóc w zebraniu środków na operację i rehabilitację pooperacyjną.

- Pełną historię Dominiki możesz przeczytać w poprzedniej zbiórce -

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
10 dni do końca
Wsparło 450 osób
14 341 zł (21,32%)
Brakuje jeszcze 52 894 zł
Wesprzyj Wesprzyj