Dorota silniejsza niż udar! Pomóż odzyskać dawne życie!

Dorota Sarzyńska

Dorota silniejsza niż udar! Pomóż odzyskać dawne życie!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0204040
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Rehabilitacja i zapotrzebowania medyczne

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Dorota Sarzyńska, 57 lat
Nowa Sarzyna, podkarpackie
Stan po udarze krwotocznym
Rozpoczęcie: 16 Maja 2022
Zakończenie: 25 Lutego 2024

Opis zbiórki

W listopadzie 2021 roku życie naszej mamy Doroty zmieniło się o 180 stopni. Nie byliśmy na to gotowi. Cały czas nie możemy uwierzyć w to, co się wydarzyło. W wyniku udaru krwotocznego mama trafiła do szpitala, walcząc o życie. Badania wykazały obecność krwiaka śródmózgowego. Ta informacja wstrząsnęła naszym całym światem.

Operacja musiała zaczekać ze względu na obrzęk mózgu. Mama została wprowadzona w śpiączkę farmakologiczną, a zabieg został przeprowadzony 8 grudnia. Trwała 8 godzin, które dłużyły się w nieskończoność. Strach o życie najbliższej osoby to jedno z najtrudniejszych uczuć.

Cały czas walczymy o powrót do sprawności. Mama ma niedowład prawej strony ciała, zaburzenia połykania i afazję. Uczy się mówić, pisać, chodzić, żyć jak dawniej. Mama po 7 miesiącach walki w końcu wróciła do domu. Rehabilitacja prowadzona jest prywatnie u Reh-Mart Pracownia Rehabilitacyjna kontynuacja leczenia jest poza naszymi możliwościami finansowymi. Dodatkowo potrzebujemy sprzęty medyczne wspierające powrót do zdrowia naszej kochanej mamy.

Mama się nie poddaje, jest bardzo silna. Ćwiczenia dają ogromne postępy, dlatego zależy nam, żeby rehabilitacja była kontynuowana. Bez pomocy ludzi dobrej woli nie będzie to możliwe.

Każdego dnia obserwujemy jej trudną walkę. Każdego dnia wspominamy czas, w którym mama była zdrowa, pełna sił i chęci do działania.

Bliscy Doroty

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0204040
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki