DOZ Drużyna biegnie dla Mikołaja

DOZ_SA
organizator skarbonki

Jak co roku  przy okazji DOZ Maratonu, pracownicy Grupy DOZ S.A. pokonują kilometry po łódzkich trasach. Z roku na rok jest Nas więcej i więcej, bo bieganie sprawia Nam przyjemność.

Tym razem chcemy biec w szczególnym celu, chcemy biec dla małego Mikołaja, który ma chore serduszko. Tą inicjatywą będziemy kontynuować akcję  "Naprawmy serduszko Mikołaja".

Mikołaj Sokołowski urodził się w lipcu 2016 roku z poważna wadą serca zwaną HLHS. Jego malutkie serduszko wymaga trzech operacji na otwartym serc. Jako dwutygodniowy noworodek przeszedł pierwszą z zaplanowanych operacji, druga wykonana była w trybie pilnym, jednak ocalić go może jedynie trzecia operacja, której koszt wynosi około 170 tys zł.

Miki jest bardzo silny i mimo cierpienia  każdego dnia walczy by być gotowym na finalną operacje. W między czasie my ze wszystkich sił staramy się zebrać potrzebne środki.

W imieniu rodziców Mikołaja i całej DOZ Drużyny prosimy o symboliczne wpłaty, bo każda przekazana kwota będzie bezcenna - da mu wielki dar Życie !!!

Wsparli

100 zł

J.D.

Powodzenia dla wszystkich biegnących jutro dla Mikołaja!
100 zł

Anonimowy Pomagacz

;)
20 zł

Anonimowy Pomagacz

:-*
20 zł

M

♡♡♡♡♡♡
10 zł

DOZ_SA

Zaczynamy
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
5%
250 zł Wsparło 5 osób CEL: 5 000 ZŁ