Pomoc dla Domu Pomocy Społecznej w Cieszynie w którym wybuchł pożar

Fundacja Bonifraterska
Zbiórka zakończona

Pomoc dla Domu Pomocy Społecznej w Cieszynie w którym wybuchł pożar

Cel zbiórki:

Zbiórka pieniędzy na pomoc Domowi Pomocy Społecznej w Cieszynie który ucierpiał na skutek pożaru

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Bonifraterska
Fundacja Bonifraterska
Rozpoczęcie: 8 Września 2022
Zakończenie: 10 Listopada 2022

Opis zbiórki

Kochani... Nadal nie możemy dojść do siebie po tym, co się wydarzyło kilkadziesiąt godzin temu. Nadal czujemy w powietrzu swąd spalenizny, a nasze serca rozdarła wiadomość o tragicznej utracie jednego z naszych mieszkańców... Żeby odbudować zniszczenia, potrzebujemy Waszego wsparcia. Prosimy o pomoc.

Fundacja Bonifraterska

Dzień 06.09.2022 pozostanie na długo w naszej pamięci. Około godziny 5 rano wybuchł pożar w Bonifraterskim Domu Pomocy Społecznej w Cieszynie. Niestety, 47-letni mieszkaniec DPS-u zmarł. Ranne zostały także 4 osoby, które przewieziono do szpitala. Ewakuowano ponad 70 osób. Dla nich postawiono namioty, aby zabezpieczyć ich przed zimnem.

Fundacja Bonifraterska

Pożar został opanowany i ugaszony, jednak musimy Was prosić o wsparcie dla poszkodowanych i dla naszego Domu Pomocy Społecznej w Cieszynie. Prosimy o wsparcie modlitewne, a także materialne. Straty są bardzo duże, gdyż pomieszczenia zniszczone przez ogień wymagają kapitalnego remontu.

Fundacja Bonifraterska

Fundacja Bonifraterska utworzyła zbiórkę, której celem jest pomoc i zebranie środków potrzebnych, aby Dom Pomocy Społecznej mógł znowu w pełni działać. Wielokrotnie to ich działanie niosło pomoc dla wielu ludzi, a teraz to oni potrzebują naszej pomocy.

Fundacja Bonifraterska

Za każdą wpłatę serdecznie Wam dziękujemy! ,,Bracia, czyńcie dobro!" - św. Jan Boży (Założyciel Zakonu Bonifratrów)

*Zdj. na zbiórce od OSP Cieszyn-Pastwiska

Obserwuj ważne zbiórki