Każdy gest, nawet najdrobniejszy zmienia świat, czyjś świat !

Klaudia Bartella
organizator skarbonki

Klaudia Bartella

Nikodem Brzoza to uroczy czterolatek z Zabrza. Pod koniec lipca 2018r. rodzice zauważyli, że po najdelikatniejszych uderzeniach, a nawet samoczynnie pojawiają się na ciele synka siniaki. Dodatkowo pojawiły się silne i trudne do zatamowania krwotoki z nosa. Pediatra Nikodema, po otrzymaniu wyników badań szybko skierował chłopca do szpitala, gdzie lekarze zdiagnozowali ostrą białaczkę limfoblastyczną w wysokiej grupie ryzyka. 

Nikodem ma starszego brata Mateusza, z którym uwielbia układać klocki w niesamowite budowle, wykorzystując wszystko, co tylko znajdzie pod ręką. Jednak jego największą pasją są odkurzacze. Nie tylko lubi odkurzać, ale również interesuje się wszystkimi aspektami swojego niespotykanego hobby. Z zapałem poznaje modele odkurzaczy, filtry, worki, szczotki. Jego największym marzeniem jest zgłębienie tajników produkcji i odwiedzenie fabryki odkurzaczy.

Nikodem wymaga całodobowej opieki. Istotną trudnością jest zapewnienie chłopczykowi w domu odpowiedniej ochrony dezynfekcyjnej, ze względu na jego brak odporności. Dlatego też apelujemy o wsparcie finansowe procesu leczenia i rehabilitacji Nikodema.

Wsparli

10 zł

Marta

160 zł

Dominik J

30 zł

Pati ;)

20 zł

Beata

5 zł

Wpłata anonimowa

5 zł

Wpłata anonimowa

Zdrówka Nikoś ❤

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
2%
235 zł Wsparło 7 osób CEL: 10 000 ZŁ