Drobniaki dla Władzia ❣️
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Hej! Trafiłaś/łeś do Władzia przypadkiem? Jesteś Jego Ciocią? Wujkiem? A może Sądziadką, bądź Sąsiadem? 😉 Fajnie, że jesteś!❤️🔥 Wrzuć piątaka lub zeta dla Chłopaka! Każdy grosik ma moc! 🔥Działamy razem dla Władka! Dorzuć się jeśli tylko możesz 🪙💰🪙💰🪙
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na docelową zbiórkę:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Hej! Trafiłaś/łeś do Władzia przypadkiem? Jesteś Jego Ciocią? Wujkiem? A może Sądziadką, bądź Sąsiadem? 😉 Fajnie, że jesteś!❤️🔥 Wrzuć piątaka lub zeta dla Chłopaka! Każdy grosik ma moc! 🔥Działamy razem dla Władka! Dorzuć się jeśli tylko możesz 🪙💰🪙💰🪙
Wpłaty
- IWONA100 zł
❤️
Jestem :)
- Ania20 zł
- Oksywianka50 zł
- Agnieszka Sienicka :)100 zł
Trzymamy kciuki! Niech się wszystko dobrze uda! 🥰🥰🥰❤️❤️❤️
- Wpłata anonimowaX zł