Fundacja Drobny Gest

Fundacja Drobny Gest

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja NOWY SZCZEGLIN, mazowieckie

Fundacja Drobny Gest to organizacja, która niesie pomoc osobom w trudnej sytuacji życiowej. Osobom, które znalazły się na ostrym zakręcie swojego życia, które nie potrafią bez pomocy z zewnątrz wyjść z niego. Są to osoby biedne, żyjące w skrajnych warunkach bytowych, urągającym ludzkiej egzystencji. Najczęściej osoby bez toalet w domu, bez centralnego ogrzewania, z grzybem i mrozem na ścianach. Ludzie, którzy są samotni i nie mają nikogo bliskiego. Fundacja przywozi takim osobom żywność, leki, środki czystości, odzież, zabawki, opłaca rachunki, kupuje opał, sprząta, jest tak, że zostawiamy pieniądze w sklepie dla takiego człowieka,  Niejednokrotnie trafiliśmy do osób, które nie miały nic w lodówce.... Co robimy? Idziemy do pobliskiego sklepu i zapełniamy tą lodówkę. Ciężko jest nam zdobywać środki na takie działania, dlatego prosimy Państw o pomoc i wsparcie w tej akcji. Za miesiąc będą Święta, podopieczni czekają na nas... Na paczkę  z żywnościową, na nowe skarpetki, bo stare już są dziurawe i widać w nich palce, czekają na kalosze ocieplane, bo te od sąsiadki podarły się.... Ci ludzie nie chcą wiele... chcą tylko mieć pełen żołądek i ciepło w domu.

Poza ludźmi biednymi wspieramy domy dziecka. Zawozimy im chemię, kupujemy nowe tapczany, organizujemy wakacje, kupujemy odzież i obuwie.

Jeszcze raz zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej organizacji. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Zapraszam na naszą stronę: www.drobnygest.pl

Chemia dla domu dziecka

Nowa odzież dla podopiecznych domu dziecka

Mieszkanie Pani Ani (kuchnia, łazienka, pokój-to jedno i to samo pomieszczenie)-samotna matka, bez pracy, w dziurawym domu.

Wolontariusze w pracy. Remont u jednego z podopiecznych Fundacji Drobny Gest.

Kuchnia Pana Wojciecha-podopieczny Fundacji. W tej chwili sprzątamy i odnawiamy dom tego podopiecznego.

Sypialnia Pana Wojciecha.

Wpłaty

Ładuję...