Biegniemy dla dzieci z "Domu w Łodzi"

Drużyna DOZ Fundacji
organizator skarbonki

W drużynie siła!
Jesteśmy grupą przyjaciół i znajomych, na codzień spotykających sie we wpólnej pracy. Są wśród nas pracownicy, przyjaciele i wolontariusze Fundacji "Dbam o Zdrowie". Z okazji czwartego już Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie postanowiliśmy połączyć siły i wspólnie stanąć na starcie. Dlaczego? Aby pokazać, że sport i zdrowy styl życia idą w parze z poparciem idei charytatywności i pomocą innym. Nie jesteśmy zawodowymi biegaczami, ale bardzo chcemy dobiec do mety z satysfakcją że zrobiliśmy to dla samych siebie i jeszcze kogoś.

Dla kogo pobiegniemy?
Za cel stawiamy sobie pomoc podopiecznym Fundacji "Dom w Łodzi" - jedynego w Polsce Domu Dziecka dla chorych dzieci. Znamy tę organizację od wielu lat. Wiemy, jak wiele dobrego robią. Dzieki niej porzucone chore dzieci maja prawdziwy dom i kochających opiekunów, którzy stali sie ich nową rodziną. Naszą inicjatywą chcemy docenić ich trud i pracę oraz zebrać fundusze potrzebne do leczenia dzieci.

O Fundacji "Dom w Łodzi" możecie przeczytać tutaj.

Wszystkim, którzy wspomogą naszą akcję, bardzo dziękujemy. Liczy się każda, nawet najmniejsza wpłata! Wierzymy, że nam pomożecie :)

Zapraszamy do udziału w zbiórce!
Poznajcie nas na naszym profilu na Facebooku!

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

250 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Gratuluję Wszystkim, w szczególności Mamie:) za rok biegnę z Wami
200 zł

Anonimowy Pomagacz

Gratulacje :)))) emocji co nie miara :)))

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
115%
2 302,77 zł Wsparło 47 osób CEL: 2 000 ZŁ