Patryk Dukat

Podążając za marzeniami, warto pamiętać też o drugim człowieku. Wspaniale jest mieć możliwość połączenia obu sfer i z dnia na dzień, przekuwać je w działanie.

Ja, odkąd pamiętam, chciałem pomagać ludziom: zarówno w perspektywnie zawodowej, jak i charytatywnej. Dziś prowadzę firmę, która wspiera skuteczny rozwój zespołów handlowych sprawiając, że sprzedaż staje się efektywnym partnerstwem, a nie źle odbieraną akwizycją. Od początku działalności, chętnie angażowałem się we wszelkie akcje charytatywne, przekazując innym nie tylko materialne wsparcie, ale też część siebie i swoich pasji. Jedną z nich są sporty walki. Swoją drogą, zawsze chciałem wiedzieć co czuje zawodnik w okresie przygotowań do walki, o czym myśli chwilę przed nią, wchodząc w półmrok sali, którą wypełnia "jego" muzyka, a także w trakcie bitwy i po jej zakończeniu...

Łącząc powyższe, zdecydowałem się podjąć rękawicę i wystąpić na XIII Gali Biznes Boxing Polska. Na początku lutego rozpocząłem swój ośmiotygodniowy okres przygotowawczy, który swój finał będzie mieć 3 pazdziernika 2020 roku w hotelu Novotel w Poznaniu. Wówczas stoczę pojedynek bokserski z nieznanym mi jeszcze rywalem.

Do wydarzenia możesz dołączyć i Ty, a razem jesteśmy w stanie zrobić wspaniałe rzeczy!

Przez cały okres przygotowań trwać będzie zbiórka, z której dochód zostanie przekazany na pomoc wielkopolskim oddziałom dziecięcym. Tutaj liczy się każda złotówka! Jeśli zechcesz iść o krok dalej, możesz dopingować mnie osobiście w trakcie gali, podczas której odbędzie się wiele aukcji charytatywnych (po informacje na temat biletów zapraszam do osobistego kontaktu: pat.dukat@gmail.com).

Żebyś był na bieżąco, postaram się dokumentować cały okres przygotowań w mediach społecznościowych (Facebook/Instagram). To mój sportowy debiut i poniekąd spełnienie marzeń, niemniej walczę w szczytnym celu - również w Twoim imieniu! Każda wpłata na moją skarbonkę, reakcje w social media, a także żywy doping na gali jest dla mnie na wagę złota! Będę ogromnie wdzięczny za Twoje wsparcie!

Ja oddaję całe swoje serducho i max. zaangażowania, by godnie reprezentować Cię w walce i wspomóc tych, którzy potrzebują naszej pomocy! Zróbmy razem coś wspaniałego! Mogę na Ciebie liczyć?

Darowizny z tej skarbonki trafiają na fundację
Fundacja Siepomaga
Darowizny z tej skarbonki trafiają bezpośrednio na fundację
Fundacja Siepomaga

Wsparli

10 zł

Wpłata anonimowa

15 zł

Paweł Rurarz

50 zł

Wpłata anonimowa

67 zł

Wpłata anonimowa

Patryk, trzymam kciuki za walkę i zbiórkę jak największej ilości pieniędzy:)
33 zł

Przemek Nowacki

33 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

135%
675 zł Wsparło 19 osób CEL: 500 ZŁ
Wesprzyj