Bijemy rekord na dzień dziecka dla domów dziecka!

dwamarzenia
organizator skarbonki

"Dziec­ko, kładąc się do snu, nie chce zer­wać kon­taktu z realną rzeczy­wis­tością, trzy­ma za rękę matkę lub oj­ca, a gdy ich nie ma, przy­tula do siebie swe­go misia." - A. Kępiński

Tak właśnie wygląda każdy wieczór w domach dziecka, tak właśnie spędza go niemalże każda dziecinka, po policzku której cicho spływa łza smutku. 

7/10 domów dziecka w Polsce potrzebuje wsparcia, ale nie takiego jak nam się wydaję, nie chodzi o słodycze, nie o pluszaki a środki czystości, przede wszystkim te hipoalergiczne, bo ich brak powoduje wysypki, uczulenia i podrażnienia skóry u tych najmłodszych.

A my musimy to zmienić! Tylko razem możemy tego dokonać!

Właśnie w tym dniu - dniu dziecka, które jest świętem najpiękniejszym, świętem bezbronnych i najcudowniejszych istot ludzkich, które kochają szczerze i bezwarunkowo, które są wdzięczne za każdy gest w ich stronę, za każdy prezent nawet ten najdrobniejszy, które zawsze mówią to co naprawdę myślą możemy odmienić choć o drobinę ich los!

Możemy być pierwszym krajem na świecie, który w dniu święta dzieci uzbiera największą ilość środków na pomoc i spełnianie marzeń tych dzieci!

Wszystkie darowizny przekazane przez Was, które przekroczą pułap 20 000 zł, zostaną przeznaczone na cel akcji - "Dwa Marzenia", której zadaniem jest spełnianie marzeń każdego z dzieci, tych najdrobniejszych, ale płynących prosto z najwspanialszych serc!

Do dzieła kochani! Razem możemy odmienić ich życie!

Dać im radość i uśmiech a łzy smutku zamienić na łzy szczęścia!
Cała realizacja celu, będzie filmowana, tak abyście również mogli być świadkami tego co się działo podczas przekazywania pomocy, tego co każdy, nawet najdrobniejszy gest z waszej strony zdziałał!  

Wsparli

5 zł

Wpłata anonimowa

Darowizny trafiają bezpośrednio do
0,1%
5 zł Wsparła 1 osoba CEL: 20 000 ZŁ