Dzień motyla

wolontariusze
organizator skarbonki

Jesteśmy hospicjum, które nade wszystko WIDZI człowieka. Chcemy rosnąć, rozpościerać skrzydła, a wszystko to z jednego prostego powodu: wiemy, że najważniejszy jest pacjent.


Jesteśmy blisko naszych podopiecznych, słuchamy ich, uczą nas tylu rzeczy. Wiemy też, co zrobić, by wolontariat rósł w siłę. Mamy fantastyczny, zgrany zespół wolontariuszy, a na koncie wiele ogólnopolskich sukcesów.

wolontariusze


Dzięki wspólnym działaniom i dzięki wielu życzliwym ludziom udało się rozbudować hospicjum palium o jeden oddział. W niemal każdej nowej sali mamy okno - nietypowe, w suficie. Nasi pacjenci będą widzieć niebo, gwiazdy i ptaki. Udało się, serce rośnie!


Widzimy naszych podopiecznych, kochamy ich i przychylimy nieba, by choć na moment było im lepiej, by mogli poczuć się jak w domu. Robimy wszystko, co po ludzku zrobić można. Jesteśmy uczciwi i odpowiedzialni. Potrzebujemy jednak Waszej pomocy.


Musimy mądrze zagospodarować przestrzeń, którą dysponujemy. Mamy podcienie pod nowym oddziałem i marzy nam się, by je zabudować, zrobić z nich salę rehabilitacyjną z prawdziwego zdarzenia. Chcemy też wygospodarować specjalny pokój do rozmów z dziećmi i dorosłymi. Taki pokój to niezwykle ważne i potrzebne w hospicjum miejsce. Potrzebujemy również nową salę wykładowo-konferencyjną. Zgłasza się do nas tak wielu kandydatów na wolontariuszy, że nie możemy się pomieścić w salce, którą dysponujemy. Szkolimy z wielką ochotą i nie tylko dla siebie. Współtworzymy wolontariaty przy innych oddziałach szpitalnych i w innych miastach. Dobrem trzeba się dzielić. Pomóżcie nam pomagać. Pomaganie to największy luksus, kochani. A dobro wraca!


Wolontariusze hospicjum palium z Poznania

wolontariusze

Wsparli

1 000 zł

Anonimowy Pomagacz

300 zł

Anonimowy Pomagacz

@|@
150 zł

Anonimowy Pomagacz

1 000 zł

Anonimowy Pomagacz

To szczęście móc pomagać. Choć ta pomoc wydaje się niewielką kroplą w oceanie potrzeb.
100 zł

Anonimowy Pomagacz

Paweł pomaga pomagać
X zł

Anonimowy Pomagacz

czadu! :)

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
56%
16 983,03 zł Wsparło 95 osób CEL: 30 000 ZŁ