Dzień Babci i Dziadka z Mikusiem

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Mówi się, że Babcia i Dziadek kocha swoje wnuki bardziej niż dzieci bo może je tylko rozpieszczać, a nie musi wychowywać. Moja mama i tato- Babcia Ewa i Dziadek Adam- swoje wnuki kochają bardziej niż cokolwiek na świecie. W zasadzie wiem że stanowią mur na którym moje dzieci mogą się oprzeć, skałę na której mogą spokojnie odkrywać świat i jednocześnie mają ramiona w których zawsze znajdą spokój. Są bardzo zaangażowani w licytacje i akcje SMS Mikołaja. Myślę że dzień w którym Mikuś dostanie lek będzie u nas świętowany co najmniej szampanem. ostatnio znowu mnie zaskoczyli: poprosili żeby zamiast kupować prezent na Dzień Babci i Dziadka wpłacić równowartość dla Mikołaja.... stąd pomysł na skarbonkę.
Babcie i Dziadkowie najbardziej na świecie potrzebują uśmiechu i radości zdrowych wnuków. Zróbmy prezent Mikołajowi i jego dziadkom. Tak żebyśmy w końcu pokonali SMOKA.
Wpłacamy tyle ile możemy. A może równowartość planowanego prezentu dla Babci i Dziadka? Damy radę? Kończymy oczywiście 21 stycznia! ;)
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na docelową zbiórkę:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Mówi się, że Babcia i Dziadek kocha swoje wnuki bardziej niż dzieci bo może je tylko rozpieszczać, a nie musi wychowywać. Moja mama i tato- Babcia Ewa i Dziadek Adam- swoje wnuki kochają bardziej niż cokolwiek na świecie. W zasadzie wiem że stanowią mur na którym moje dzieci mogą się oprzeć, skałę na której mogą spokojnie odkrywać świat i jednocześnie mają ramiona w których zawsze znajdą spokój. Są bardzo zaangażowani w licytacje i akcje SMS Mikołaja. Myślę że dzień w którym Mikuś dostanie lek będzie u nas świętowany co najmniej szampanem. ostatnio znowu mnie zaskoczyli: poprosili żeby zamiast kupować prezent na Dzień Babci i Dziadka wpłacić równowartość dla Mikołaja.... stąd pomysł na skarbonkę.
Babcie i Dziadkowie najbardziej na świecie potrzebują uśmiechu i radości zdrowych wnuków. Zróbmy prezent Mikołajowi i jego dziadkom. Tak żebyśmy w końcu pokonali SMOKA.
Wpłacamy tyle ile możemy. A może równowartość planowanego prezentu dla Babci i Dziadka? Damy radę? Kończymy oczywiście 21 stycznia! ;)
Wpłaty
- Rafal En5 zł

Wszystkie pozostałe Babcie i Dziadkowie 😁

Dziadek Adam i Janek 😁

Babcia Wala i dziadek Gienio 😊

Dla Babci i Prababci Tereski 😁

Dla Babci i Prababci Lucynki 😁
