Dziewczyna Hodgkina na rzecz Fundacji Herosi

Daria
organizator skarbonki

Rok temu, w piątek, 13 października 2017 roku zakończyłam swoje leczenie onkologiczne. Datę tę uznałam za swoje nowe narodziny. 

Teraz, gdy mogę szczęśliwie świętować rok nowego życia, myślami wracam do tych, którzy cały czas walczą. O swoje życie, niezrealizowane dotąd marzenia, uśmiech spowodowany świadomością bycia zdrowym. 

W tym szczególnym dniu to nie ja jestem najważniejsza. Chciałabym, żebyście z okazji moich nowych, pierwszych onkologicznych urodzin pomyśleli o małych wojownikach i wojowniczkach pozostających pod opieką Fundacji Herosi. Dlaczego Herosi? Gdy ktoś choruje, choruje cała rodzina. Nowotwór i leczenie onkologiczne to przeżycie tak ciężkie, że wielu dorosłych nie radzi sobie z jego skalą, a co dopiero, gdy muszą się z tym zmierzyć dzieci. Traktuję ich poniekąd jako moich onkologicznych braci i siostry, a ze względu na swoją historię choroby, jeszcze ciężej mi przejść obok ich cierpienia obojętnie. Fundacja Herosi walczy, by zarówno mali pacjenci jak i ich rodzice mieli godne szpitalne warunki, nowoczesny sprzęt, jak również o ich uśmiech każdego dnia walki.

Jestem w ciągłym kontakcie z fundacją. Otrzymałam od nich informację, że zebrana kwota (jakakolwiek by ona nie była) zostanie przekazana na rzecz zakupu sprzętu medycznego dla Kliniki Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie oraz zakup nierefundowanych leków dla podopiecznych z onkologii. Koszty terapii tego typu lekami są bardzo wysokie - wynoszą od 3 000 do 16 000 zł. miesięcznie, co wykracza poza możliwości finansowe rodziców podopiecznych fundacji. 

Wierzę, że tak jak wspieraliście mnie w chorobie, tak wesprzecie mnie w zbiórce, która zakończy się 4 listopada 2018 roku, czyli w dzień moich oficjalnych urodzin. Podsumowanie akcji będzie dla mnie najpiękniejszym prezentem urodzinowym, jaki mogłabym otrzymać. Celem jest 1000 zł. Gdyby każdy, kto śledził moją chorobę wpłacił chociaż złotówkę, szybko osiągnęlibyśmy zamierzony cel. Dlatego każda złotówka jest dla mnie istotna!

Z całego serca, od siebie i dzieciaków oraz Fundacji Herosi, ogromnie Wam dziękuję i wysyłam duuużo miłości.

Wasza Daria - Dziewczyna Hodgkina.

Wsparli

2 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Ten z nadzieją że pomoże

Pomysł na piątkę
5 zł

Wiesz kto :3

Uratujmy komuś życie!
50 zł

PP

30 zł

Hanio

20 zł

Ania

Super, że to robicie. ♥

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
206%
2 062 zł Wsparło 89 osób CEL: 1 000 ZŁ