Ebook "Co nieco o zupach" Agaty Czajkowskiej

Asia Czajkowska
organizator skarbonki

Cześć, jestem Agata, mama Asi. Jeśli znasz Asię, to znasz pewnie i mnie - z facebooka, instagrama, ze strony. W głównej mierze to właśnie ja stoję za informowaniem świata o tym, co dzieje się u Asi na bieżąco. Jej codzienność, to moja codzienność. 

Asia Czajkowska

Zbieramy pieniądze na pierwszą operację, żeby brak kciuków i kości promieniowych nie był przeszkodą w samodzielnym życiu. Pół miliona złotych to niemało. Robimy co możemy, staramy się mówić o zbiórce gdzie się da, pamiętając, że Asia też jest człowiekiem i starając się szanować jej granice prywatności. 

Mamy grupę licytacyjną, instagrama licytacyjnego, organizujemy kwesty ze zbiórką publiczną. Wydaliśmy też kalendarz wiszący na 2020 rok, w którego realizację zaangażowaliśmy polskie, młode, utalentowane fotografki. 

Kalendarz wymagał od nas ogromnej organizacji fizycznej - musieliśmy zaprojektować, zamówić, magazynować dużą partię kalendarzy w formacie A4. Był to też duży koszt. Rozejrzałam się więc za produktem, na który nie musimy wydawać pieniędzy. Najpopularniejszy taki produkt to ostatnio ebook. 

Asia Czajkowska

Kuchnia to moje bezpieczne miejsce. Na codzień nie gotuję wykwintnych dań, ale przez 6 lat prowadziłam bloga kulinarnego, który dał mi ogromną wiedzę i doświadczenie, poznałam masę nowych przepisów, a drugie tyle stworzyłam sama. Postanowiłam więc zebrać chociaż część z tych archiwalnych przepisów, dołożyć do nich to, co jemy ostatnio i uformować w ebooka. Tak powstał pierwszy "Co nieco o zupach". To dopiero początek, bo w przygotowaniu mam także "Co nieco o makaronach".

Asia Czajkowska

Co zrobić żeby dostać ten ebook?

Wystarczy, że wpłacisz dowolną kwotę na tę skarbonkę. Naprawdę dowolną. Po każdej wpłacie wyświetla się wiadomość - tam znajdziesz link do pobrania pliku. Nie przekazuj go obcym i tym, którzy chcą tylko sprawdzić co to takiego. Nie udostępniaj go też publicznie. Cel zbiórki i ebooka jest jasny - zebrać pieniądze potrzebne na operację Asi. Każda złotówka się liczy, a jeśli ktoś wiedząc o tym nie jest w stanie wpłacić nawet złotówki, to ebook nie jest dla niego. 

Ale wyślij ebooka swoim bliskim - powiedz im o sprawie. Opowiedz im o Asi, pokaż nasze vlogi. Niech jak najwięcej osób pozna Asię - rezolutną dziewczynkę bez kciuków. 

Zapomniałabym - pomóż nam też promować ebooka w mediach społecznościowych - na instagramie znajdziesz nas na profilu @mama_niedzielna.    Jeśli ugotujesz coś z ebooka, jeśli będziesz o nim mówić, dodaj, proszę dwa hashtagi: #brakkciukówniewyklucza i #gotujemydlaAsi pomoże nam to dotrzeć do większej ilości osób. 

Razem uzbieramy, razem damy radę.

Asia Czajkowska

Wsparli

2 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Ola

15 zł

Danuta

5 zł

Anonimowa Pomagaczka

1 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
12%
6 258,06 zł Wsparło 241 osób CEL: 50 000 ZŁ