Ebooki od Asi Czajkowskiej

Agata Czajkowska
organizator skarbonki

Cześć, jestem Agata, mama małej Asi Czajkowskiej.

Jeszcze niedawno byliśmy w podobnej sytuacji jak rodzice Gabysia - zbieraliśmy ogromną sumę na zbiórce na siepomaga. Nasza zdążyła zakończyć się sukcesem tuż przed epidemią.

Wiem jak trudne jest zbieranie pieniędzy, nie wyobrażam sobie jak ciężkie musi to być w obecnych warunkach.

W naszej zbiórce duże kwoty zebrały skarbonki z ebookami - mieliśmy ich aż 4, a łączna zebrana w ten sposób kwota przekroczyła 25 tys zł. Przed chwilą te ebooki były nie do dostania. Postanowiłam udostępnić 2 dla Gabrysia (pozostałe 2 nie były moje).

Jeden ebook jest o zupach - to zbiór 12 przepisów przygotowanych przeze mnie osobiście, każdy przepis jest ze zdjęciem.

Drugi ebook to ebook urodzinowy dla Asi - tutaj znajdziemy 51 przepisów, które przesłali obserwujący nas na instagramie, rodzina i przyjaciele. Są przepisy na torty, są przepisy na ciasta, desery. Jest też dział słony - sałatki, koreczki, przekąski, dipy - słowem wszystkie przepisy na imprezę urodzinową.

Oba ebooki mają informacje o Asi - z racji braku czasu nie mam kiedy i jak tego pozmieniać, a myślę, że ważniejsze od tej zmiany jest zebranie pieniędzy dla Gabrysia :)

Co zrobić żeby dostać te ebooki?

Wystarczy, że wpłacisz dowolną kwotę na tę skarbonkę. Naprawdę dowolną. Po każdej wpłacie wyświetla się wiadomość - tam znajdziesz link do pobrania pliku (znajduje się też w wiadomości, która przychodzi na podanego przy wpłacie maila). Nie przekazuj go obcym i tym, którzy chcą tylko sprawdzić co to takiego. Nie udostępniaj go też publicznie. Cel zbiórki i ebooka jest jasny - zebrać pieniądze potrzebne dla Gabrysia. Każda złotówka się liczy, a jeśli ktoś wiedząc o tym nie jest w stanie wpłacić nawet złotówki, to ebook nie jest dla niego. 

Ale wyślij ebooka swoim bliskim - powiedz im o sprawie. Opowiedz im o Ignasiu, pokaż stronę, instagram. Niech jak najwięcej osób pozna Ignasia.

Razem uzbieramy, razem damy radę.

Wsparli

5 zł

Anonimowa Pomagaczka

2 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
1%
102 zł Wsparło 8 osób CEL: 10 000 ZŁ