EKO kreatywnik - kreatywny e-book charytatywny

Fundacja ProCuro
organizator skarbonki

Pobierz wyjątkową publikację jednocześnie pomagając ciężko chorym dzieciom. 

Bożenna Dowgiałło

Udowadniamy, że dając niepotrzebnym materiałom drugie życie, możemy się świetnie bawić i tworzyć fantastyczne i użytkowe rzeczy. Przy okazji rozwijamy w najmłodszych świadomość ekologiczną i poszerzamy ich wiedzę na temat ochrony środowiska. Otrzymacie listę potrzebnych rzeczy oraz instrukcję, jak krok po kroku samodzielnie wykonać projekt.


JAK POBRAĆ EKO KREATYWNIK?
E-book możesz odebrać w podziękowaniu za zasilenie naszej skarbonki.

Po wpłacie otrzymasz komunikat oraz mail zwrotny od Siepomaga, w których znajdziesz link do pobrania EKO kreatywnika.

Dziękujemy, że tutaj jesteś i liczymy na twoją hojność.

Zebrane środki w całości przekazane zostaną na nasze cele statutowe. Więcej o naszej działalności na rzecz dzieci z niepełnosprawnościami -> www.procuro.org.pl

Bożenna Dowgiałło

EKO kreatywnik to:

świetna zabawa - wspólne tworzenie zabawek i wykorzystywanie ich w rodzinnej zabawie. Pomysły zebrane w tej publikacji pomogą dzieciom rozwijać wyobraźnię, kreatywność oraz ćwiczą umiejętności manualne.

ekologia - publikacja poszerza wiedzę dzieci na temat ochrony środowiska i pomaga wyrabiać nawyk segregacji śmieci i ponownego ich przetwarzania.

dziecięcy design - pomysły na dekoracje są idealne do dziecięcych pokoików, doskonale wpiszą się w ich kolorowy świat. Najmłodsi będą mogli samodzielnie wykonać elementy wyposażenia swojego pokoju i dumnie korzystać z nich każdego dnia. 

łatwo dostępne materiały - większość potrzebnych materiałów znajdziecie w domu lub na podwórku, to głównie produkty nadające się do recyklingu.

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Kamila

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Super Kasia 😘
20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Kreatywna mama

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
3%
75 zł Wsparło 6 osób CEL: 2 000 ZŁ
Wesprzyj