Biegnę w Maratonie dla 5-letniej Zuzi

Elżbieta Łacina
organizator skarbonki

UDAŁO SIĘ!!!

Dziękuję wszystkim za pomoc w zbiórce to dzięki Wam Zuzia będzie mogła kupić niezbędne leki a jest ich bardzo dużo. Dzięki akci biegam-pomagam choć trochę pomogliśmy rodzicom Zuzi.

Wraz z Anią Buszką naszą wolontariuszką odwiedziłam Zuzię w Boratyńcu Ruskim bo tam jej tata ks.Andrzej Opolski jest proboszczem prawosławnej prarafi p.w. Świętaj Anny. W końcu udało się spotkać cioci czyli mnie z Zuzią było bardzo miło i przyjemnie. Fantastyczna rodzinka a Zuzia cudną dziewczynką.

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ------------

 

 

Biegnę to brzmi w moim przypadku trochę dziwnie i chyba jeszcze sama nie wierzę, że już się zapisałam na 10 km, ale jak mawiał znany amerykańki filozof Forrest Gump :-))
"Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiadomo co Ci się przydarzy"

Nigdy nie biegałam i szczerze mówiąc, nie lubię biegać. Wolę grać w gry zespołowe, zwłaszcza w kosza czy piłkę ręczną, może więc dla lepszego samopoczucia będę "kozłować" w trakcie biegu piłkę :-)))  

Łódzki  maraton ma jednak  inny wymiar, nie tylko sportowy. Dla mnie, oczywiście, już samo zapisanie się na bieg i wystartowanie 14 kwietnia (nie wiem jaki będzie efekt końcowy, mam nadzieję że w pobliżu będą karetki ;-))  to przełamanie wielu barier.  

Najważniejszy dla mnie jest aspekt charytatywności, dlatego też zdecydowałam się pobiec, by pomóc 5-letniej Zuzi chorej na mucowiscydozę. Z Waszą pomocą, mam nadzieję, że uda się pozyskać środki na dalszą  kurację Zunika, bo tak nazywają córkę rodzice.

Zuzia jest śliczną i mądrą dziewczynką. Mimo że nigdy się nie spotkałyśmy, bo mieszka w Boratyńcu Ruskim, a ja w Łodzi, to mamy z Jej rodzicami stały kontakt, więc na bieżąco wiem, co słychać u Zuzi. Obecnie bawi się różowym pluszowym jednorożcem, którego dostała od Mikołaja :-)

Wszystkim, którzy wspomogą moją akcję, bardzo dziękuję. Liczy się każda pomoc, zarówno wpłaty, jak i przekazanie i promocja tej akcji wśród przyjaciół i znajomych.

Dziękuję,
Ela

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Ela - jeden celu już osiągnęłaś! Trzymam Kciuki za drugi! Dzięki i do zobaczenia na trasie J.
100 zł

Anonimowa Pomagaczka

No to udało się uzbierać całą kwotę do maratonu! ale wpłacajcie dalej:)
10 zł

rybkah

cel zbiórki będzie osiągnięty a Ty dobiegniesz Eluś.
20 zł

Anonimowy Pomagacz

Wiem,że Ci się uda Elu :)
100 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Biegnij Eluś nie daj się

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
103%
2 064 zł Wsparło 46 osób CEL: 2 000 ZŁ