Chociaż ma 6 lat, walczy już o swoją sprawną przyszłość! Pomożesz Elwirce?

Elwira Kozłowska

Chociaż ma 6 lat, walczy już o swoją sprawną przyszłość! Pomożesz Elwirce?

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0129213
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Turnusy rehabilitacyjne

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Serca dla Maluszka
Elwira Kozłowska, 6 lat
Węgorzewo, warmińsko-mazurskie
Mózgowe porażenie dziecięce
Rozpoczęcie: 28 Sierpnia 2023
Zakończenie: 29 Lutego 2024

Opis zbiórki

Dziękujemy wszystkim za dotychczasową pomoc! To również dzięki Wam Elwirka jest po operacji! Niestety, operacja to początek naszej walki o jej sprawność. Choroba i trudności córki wymagają codziennej rehabilitacji. Ogromną pomocą są przede wszystkim turnusy, na które nas nie stać.  

Chciałbyś nam pomóc? 

Nasza historia:

Niemal codziennie mijam osoby spieszące się do pracy, biegające w parkach lub spacerujące. Obserwuję i zastanawiam się — czy ktokolwiek z nich docenia to, że może chodzić? Czasem warto zatrzymać się w tym ciągłym, życiowym biegu i pomyśleć...

Moja córeczka urodziła się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Głównym problemem, który jej doskwiera, są problemy z mięśniami nóg. Elwira często się przewraca. Dzięki terapii przetwarzania słuchowego nauczyła się mówić, co bardzo mnie cieszy! 

Elwira Kozłowska

Elwirka ma terapie i rehabilitacje w przedszkolu, w domu staram się również nie próżnować. Jest to dla niej uciążliwe, ale jednocześnie bardzo jej pomaga! 

Córka została zakwalifikowana i przeszła operację fibrotomii. Jest to zabieg chirurgiczny, który polega na wykonaniu niewielkich, punktowych nacięć skóry i mięśni. Ma on na celu, wyeliminowanie przykurczy oraz towarzyszącego im bólu. 

Elwira Kozłowska

Chcielibyśmy, aby 2 razy do roku miała możliwość wyjazdu. W ośrodku jest wielu specjalistów oraz nowoczesny sprzęt, który pomaga nam jak najdłużej utrzymać efekt operacji. Dlatego jest to tak ważne dla nas! 

Lekarze powiedzieli mi, że córka ma bardzo dużą szansę na wyrównanie chodu. Wymaga to jednak ogromu pracy i środków, o które chciałabym dziś Państwa poprosić... 

Same nie damy rady.
Mama Elwiry, Patrycja 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0129213
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki