
Mam dla kogo żyć... Proszę, pomóż mi pokonać śmiertelną chorobę❗️
Cel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Cel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja
Opis zbiórki
Diagnozę otrzymałam w 2022 roku. Guz nerwu pośrodkowego – nerwiak. Jeszcze dwa lata temu na raka zmarła moja mama, a teraz to ja jestem przytłoczona ilością medycznych informacji. Nie wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale wiem, co to oznacza. Zaczęła się moja walka z okrutnym przeciwnikiem.
W styczniu 2023 roku przeszłam operację usunięcia guza. Myślałam, że to wystarczy, ale okazało się inaczej. Wznowa przyniosła mi dwa kolejne guzy. Nie dość, że pojawiła się bardzo szybko, to jeszcze silniejsza niż guz na początku.
Moja prawa ręka boli mnie cały czas. Nie jest tak, że ból chociaż na chwile ustępuje. Przez to muszę bardzo uważać i jestem ograniczona w codziennych czynnościach. Nie mogę wykonywać wszystkich prac, ciężko mi też bawić się z dziećmi.
One wiedzą, że mama jest chora i musi bardzo uważać. Nie chcę jednak, by tak było zawsze. Chciałabym wrócić do normalności i znów dawać z siebie wszystko dla mojej rodziny.
Aktualnie czekam na wyniki badania próbki guzów. Chociaż nadzieje na poprawę są słabe, to nie chcę się poddać. Wiem, jak kosztochłonne może być badanie i walka z nowotworem – moja mama przechodziła to samo.
Dlatego postanowiłam zwrócić się o pomoc i wsparcie. W sytuacji, w której jeszcze nie dotarło do mnie wszystko, chciałabym mieć chociaż pewność, że brak pieniędzy nie postawi mnie przed okropnym wyborem. Twoja pomoc, wpłata czy udostępnienie zbiórki to właśnie taka pewność.
Elwira
Wpłaty
- Wpłata anonimowa125 zł
- Wpłata anonimowa50 zł
- Wpłata anonimowa20 zł