Jedna chwila zmieniła wszystko... Ela potrzebuje pomocy❗️

Elżbieta Olszewska

Jedna chwila zmieniła wszystko... Ela potrzebuje pomocy❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0208124
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

4-miesięczny turnus rehabilitacyjny

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja VOTUM
Elżbieta Olszewska, 44 lata
Rostarzewo, wielkopolskie
Krwotok podpajęczynówkowy z tętnicy środkowej mózgu, stan po kraniektomii dekompresyjnej
Rozpoczęcie: 7 Czerwca 2022
Zakończenie: 24 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Każdy z nas wkłada ogrom wysiłku, by jego życie wyglądało tak jak sobie to zaplanuje. Budujemy kawałek po kawałku swoją codzienność, wierząc, że znajdzie się w niej miejsce na spełnienie wszystkich marzeń. Jakże bolesna jest świadomość, że jedna chwila może zmienić w naszej układance dosłownie wszystko, że jest w stanie rozsypać w drobne kawałki fundament budowany przez lata...

Przed chorobą Ela była aktywna fizycznie, dużo biegała. Poświęciła się fryzjerstwu - swojej największej pasji. Ukończyła technikum fryzjerstwa, marząc o tym, by w przyszłości otworzyć własny salon, a w międzyczasie zajmowała się domem i dwójką wspaniałych dzieci. Wydawało mi się, że nic nie będzie w stanie przeszkodzić jej w pielęgnowaniu tego szczęścia…

Elżbieta Olszewska

W kwietniu 2021 roku los pokazał nam jednak jak bardzo potrafi być okrutny. Z powodu pęknięcia tętniaka Ela przeszła bardzo skomplikowaną operację mózgu. Podczas pobytu w szpitalu doszło również do poważnych komplikacji. Dostała zapalenia płuc i przez dłuższy czas mogła oddychać jedynie przy pomocy respiratora. Marzyliśmy wtedy jedynie o tym, by ten koszmar się skończył, by Ela mogła wrócić do domu, do nas i do dawnego życia. 

Po długim pobycie na szpitalnym oddziale Ela mogła wreszcie wrócić do domu, ale nic już nie było takie, jak wcześniej. Teraz jest całkowicie sparaliżowana, nie może się ruszać. Jest zależna od pomocy bliskich oraz dobrych ludzi.

Chcemy być dla niej w tym czasie jak największym wsparciem. Zrobić, co w naszej mocy, aby mogła wrócić do jak największej sprawności, aby mogła stanąć na nogi i chodzić o własnych siłach, a taką szansę daje jedynie intensywna rehabilitacja, która wiąże się z ogromnymi kosztami. Z całego serca prosimy Was o pomoc!

Rodzina Eli

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0208124
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki