Ile tragedii może spotkać jedną osobę? Całe życie Eli w cieniu bólu!

Elżbieta Wolicka

Ile tragedii może spotkać jedną osobę? Całe życie Eli w cieniu bólu!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0208207
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Operacja neurochirurgiczna

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Elżbieta Wolicka, 65 lat
Gdynia, pomorskie
Zaburzenia korzeni nerwów rdzeniowych lędźwiowo-krzyżowych, wielopoziomowa dyskopatia lędźwiowa
Rozpoczęcie: 8 Czerwca 2022
Zakończenie: 14 Października 2023

Opis zbiórki

Pani Elżbieta nigdy nie miała w życiu lekko, liczba operacji, jaką przeszła w swoim życiu jest naprawdę długa. Jej codzienność wypełnia chroniczny ból i samotność… Straciła niemalże całą rodzinę, żyje skromnie, ledwo wiążąc koniec z końcem. Ból zabiera jej możliwość normalnego funkcjonowania, nie może chodzić, poruszać się, większość czasu spędza w domu, patrząc w puste ściany. Zdana na pomoc i łaskę innych ludzi...

Pani Ela cierpi na zaburzenia korzeni nerwów rdzeniowych lędźwiowo-krzyżowych i wielopoziomową dyskopatię lędźwiową, które odbierają jej sprawność i skazują na ból.  Chciałaby wrócić do normalnego funkcjonowania – wyjść do sklepu, zarobić zakupy, pójść do urzędu, lekarza, na spacer, zobaczyć promienie słońca. 

Żyć jak kiedyś…

Pomóżcie, proszę, jedyną jej szansą jest zabieg wszczepienia stymulatora SCS, który pomógłby funkcjonować mimo bólu. Niestety taki zabieg nie jest refundowany, a może przywrócić szansę na odrobinę normalnego życia i normalne funkcjonowanie, które jest czymś oczywistym dla wielu z nas.

Pani Ela jest miłą osobą, zawsze uśmiechniętą mimo bólu i cierpienia, które przeżywa od wielu lat… Termin operacji zaplanowany jest na jesień, a jej koszt wyceniono na 70000 złotych! Taka kwota przy skromnej rencie, dla Pani Eli nie jest możliwa do osiągnięcia.

Pomagajmy, dobro wraca. Dziękujemy z całego serca.

Sąsiedzi Pani Elżbiety.

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0208207
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki