Emil Kociszewski - zdjęcie główne

Ropień uszkodził mózg! Walka o sprawność Emila trwa! RATUJ!

Cel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja, podnośnik

Organizator zbiórki:
Emil Kociszewski, 32 lata
Zgierz, łódzkie
Niedowład czterokończynowy, stan po ropniu mózgowym, cukrzyca
Rozpoczęcie: 10 stycznia 2025
Zakończenie: 15 lipca 2026
5272 zł
WesprzyjWsparły 82 osoby
Wpłać, wysyłając SMS
Numer telefonu
75365
Treść SMS
0750596
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
HeyahOrangePlayPlusT-mobile

Przekaż 1,5% podatku

Numer KRS0000396361 Fundacja Siepomaga
Cel szczegółowy 1,5%0750596 Emil

Stała pomoc

Regularne wsparcie daje Emilowi poczucie bezpieczeństwa i pomoc w trudnej sytuacji, także po zakończeniu zbiórki.
Dowiedz się więcej o Stałej Pomocy
Wspieraj wygodnie przez:
BLIK - logo
Apple Pay - logo
Google Pay - logo
Mastercard - logo
Visa - logo

Tu może pojawić się Twoja Stała Pomoc.

Wspieraj co miesiąc

Cel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja, podnośnik

Organizator zbiórki:
Emil Kociszewski, 32 lata
Zgierz, łódzkie
Niedowład czterokończynowy, stan po ropniu mózgowym, cukrzyca
Rozpoczęcie: 10 stycznia 2025
Zakończenie: 15 lipca 2026

Opis zbiórki

Nasz koszmar zaczął się w Danii. Mój syn miał tam dobrą pracę i wspaniałe życie. Niestety, w jego głowie zdiagnozowano ropień mózgu. Wszystko, co stało się później, było najdotkliwszym z wymierzonych w naszą rodzinę ciosów…

Emil został zakwalifikowany na operację głowy, celem pobrania wycinka do badań histopatologicznych. Ropień uszkodził jego móżdżek, w wyniku czego u syna nastąpił niedowład prawostronny. Podczas tych zmian, przeżył zapalenie opon mózgowych oraz wyciek nosem płynu mózgowo rdzeniowego w szpitalu…

W Danii przebywał dwa miesiące. W marcu 2024 roku przywiozłam syna do Polski. Jego stan koordynacji ruchowej bardzo się pogorszył, więc został skierowany na rezonans magnetyczny głowy. Przed nami kolejne badania i wizyty kontrolne.

Emil Kociszewski

Emil przeszedł już dwie tury sześciotygodniowych rehabilitacji. Aktualnie nie ma żadnej, zauważalnej poprawy. Dodatkowo, wskutek choroby musi mierzyć się ze spastycznością mięśni, którą trudno zatrzymać.

Obecnie syn się nie porusza. Nie jest w stanie samodzielnie podnieść się z łóżka, a toaleta stanowi wyzwanie. Emil sam się nie wykąpie, z trudem zje posiłek, siedzi tylko z podpórką, bo utrzymanie równowagi jest niemożliwe.

Lekarze uspokajają mnie, że stan mojego syna po tak poważnej chorobie jest normalny i potrzeba teraz długotrwałej, systematycznej rehabilitacji. Niestety, nie mam pieniędzy, by leczyć syna prywatnie, a terminy na refundowane zajęcia są bardzo odległe.

Jeśli zechcesz pomóc nam w najtrudniejszych chwilach naszego życia, będziemy niezwykle wdzięczni. Dziś liczy się każda złotówka i każdy dobry gest. Chcę, by Emil był zdrowy i szczęśliwy. Proszę, pomóż nam w potrzebie!

Mama

Wybierz zakładkę
Sortuj według
  • Ludwajs
    Ludwajs
    Udostępnij
    20 zł
  • Martyna
    Martyna
    Udostępnij
    50 zł
  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    Udostępnij
    500 zł
    Wpłata w ramach Stałej Pomocy
  • Paweł
    Paweł
    Udostępnij
    20 zł
  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    Udostępnij
    X zł
  • Paweł
    Paweł
    Udostępnij
    X zł