Mama ma nowotwór, tata chore serce – Pomóż Emilce!

Emilka Kaczmarowicz

Mama ma nowotwór, tata chore serce – Pomóż Emilce!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0089607
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Emilka Kaczmarowicz, 5 lat
Gdańsk, pomorskie
Zespół Downa, wady serca, zespół wad wrodzonych, wada wzroku: oczopląs, zez
Rozpoczęcie: 8 Sierpnia 2023
Zakończenie: 9 Maja 2024

Opis zbiórki

Patrząc w przeszłość, to już nie pierwszy raz kiedy prosimy o pomoc. Kiedyś powiedziałam, że to wstyd – teraz wiem, że wstyd to kraść, a nie prosić. Więc dziś proszę Cię ponownie o wsparcie dla naszej Emilki.

Emilka jest dzieckiem, które urodziło się z Zespołem Downa i wieloma dodatkowymi chorobami. Jak się domyślasz, takiemu dziecku potrzebna jest rehabilitacja, terapia, wiele godzin samodzielnej pracy i niemalże codzienne wizyty u lekarzy specjalistów.

Emilia Kaczmarowicz

Choruje nie tylko nasza córeczka. Również my mamy problemy ze zdrowiem. Mój mąż jest po operacji rozwarstwionej aorty, a ja choruję na miastenię, grasiczaka śródpiersia (nowotwór grasicy), jestem po udarze i teraz czeka mnie kolejna poważna operacja wymiany zastawki aortalnej. Chciałabym być spokojna i jechać na salę operacyjną, wiedząc, że moja córka będzie miała zapewnione potrzebne terapie, które znacznie wpływają na jej rozwój, pozwalają iść do przodu i nie odstawać od swoich rówieśników.

Koszty rehabilitacji, leków, środków higienicznych są ogromne. Dotychczasowo jakoś dawaliśmy radę, raz było lepiej, raz gorzej, ale odkąd mąż jest po operacji i dostał zakaz pracy, jest nam jeszcze ciężej. Dlatego ponownie zwracamy się z ogromną prośbą – do Was kochani! Jesteście jedyną naszą rodziną… Za okazane serce będziemy wdzięczni do końca naszych dni.

Emilia Kaczmarowicz

Emilka urodziła się z wieloma wadami wrodzonymi m.in. zamartwicą, zrośniętym żołądkiem z dwunastnicą, wadą serca, zespołem Downa, napięciem mięśniowym, niedoczynnością tarczycy, oczopląsem, astygmatyzmem. 

Wiem, że jest o wiele dzieci pilnie potrzebujących pomocy, ale moja córka również zasługuje na wsparcie. Dlatego proszę, nie bądźcie obojętni na jej los, ponieważ przeszła już bardzo dużo od urodzenia.

Monika, mama Emilki

Emilia Kaczmarowicz

Kwota zbiórki jest szacunkowa.

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0089607
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki