Znamię, które może nam ją zabrać

Zbiórka na cel: Operacja usunięcia znamienia barwnikowego
Emilia Gniedzińska
Verified Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 4 244 osoby
189 192,84 zł (127,57%)

Emilia Gniedzińska, 3 lata

Fakomatoza, znamię barwnikowe

Zobacz wszystkie zbiórki

Oborniki, wielkopolskie

Rozpoczęcie: 15 Lutego 2017
Zakończenie: 06 Kwietnia 2017

Rezultat zbiórki

Kiedy prosiliśmy Was o pomoc, nie przyszło nam nawet do głowy, że tak szybko uda się uzbierać potrzebną sumę! Dzięki Waszemu wsparciu Emilka na początku maja pojechła na operację do Chicago. Jest po wszczepieniu ekspanderów, które mają rozciągać zdrową skórę (pierwsza część operacji). Potem przez 12 tygodni miała uzupełniane ekspandery i 25 lipca przeszła drugą część operacji, podczas której dr Bauer wyciął część chorej skóry. 

Opieka jest bardzo dobra. Za każdym razem, kiedy jeździmy na zmianę opatrunków lekarze i pielęgniarki pytają, jak się Emilka czuje i czy wszystko jest w porządku. A Emilka? Na początku było ciężko, bo bolało, bo musiała przyzwyczaić się, że ma coś pod skórą. Były momenty zwątpienia, kiedy krótko po operacji widziałam, jak płacze. Dzisiaj jest już dobrze – razem ze swoją siostrą biega tak samo, jak przed operacją. Minął tydzień, a Emilka się uśmiecha, więc myślę, że do kolejnej operacji będzie już tylko lepiej – mówi mama Emilki. 

Znamię jest na tyle duże, że w lipcu została usunięta tylko jego część. Za kilka miesięcy konieczny jest drugi etap, który pozwoli w całości usunąć znamię zagrażające życiu Emilki! 

Emilka przesyła buziaki dla wszystkich. Dziękujemy Wam raz jeszcze!

Verified Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 4 244 osoby
189 192,84 zł (127,57%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość