By białaczka nie zabrała więcej... Pomóż Ewie!

Ewa Koc

By białaczka nie zabrała więcej... Pomóż Ewie!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0193177
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie, rehabilitacja, wizyty lekarskie, badania, suplementacja, dojazdy

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Ewa Koc, 48 lat
Grabówka, podlaskie
Przewlekła białaczka limfocytowa
Rozpoczęcie: 24 Marca 2022

Opis zbiórki

Mama 6-letniego chłopca walczy z białaczką! Przeczytaj poruszającą historię Ewy i pomóż w tej dramatycznej walce:

Wszystko zaczęło się w marcu 2021 roku, kiedy zrobiłam kontrolne badanie laboratoryjne. Miałam podwyższone białe krwinki krwi. Zlecono kolejne badania. Diagnoza brzmiała: przewlekła białaczka limfocytowa! Lekarze mówili – czekać, obserwować zlecając badania krwi co 3 miesiące.

Każda kolejna morfologia potwierdzała diagnozę, następował wzrost limfocytów. Schudłam, byłam zmęczona i senna. Nie miałam siły na nic, nawet na zajmowanie się sześcioletnim synkiem. Mąż musiał przejąć moje obowiązki. Chudłam, słabłam z dnia na dzień. Widziałam, jak znikają mi mięśnie, jak choroba posuwa się naprzód. Lekarze nadal mówili, aby czekać. A ja nie mogłam czekać, bo z dnia na dzień czułam się coraz gorzej. Mój układ pokarmowy odmawiał posłuszeństwa i doszło do tego, że z trudem mogłam strawić nawet kromkę chleba.

Chodziłam od lekarza do lekarza i przyjmowałam najróżniejsze leki. Albo pomagało na kilka dni i dolegliwości wracały, albo leczenie nie działało wcale. Kontrolne badania, gastroskopie, kolonoskopie, prześwietlenia, USG nie wskazywały nieprawidłowości. A ja wciąż cierpiałam. Próbowałam stosować różne diety, niestety nic nie zmieniały.

Zaczęliśmy szukać z mężem innych form leczenia, próbować znaleźć jakiś sposób na to, żebym chociaż mogła w miarę normalnie funkcjonować. Zaczęliśmy odtruwać organizm, z metali ciężkich, było odtruwanie wątroby, nerek, wlewy z witaminy C. To wszystko i inne metody niekonwencjonalne... To trwa do dzisiaj, mnóstwo zabiegów, poszukiwań przyczyn u specjalistów, suplementacji brakujących witamin i minerałów doprowadziło mnie do tego, że jestem w stanie wstać z rana z łóżka i nie czuję tego potwornego zmęczenia.

Wszystkie zabiegi pomagają mi normalnie funkcjonować. Niestety są to zabiegi bardzo kosztowne. Chciałabym także poddać się terapii psychologicznej oraz zabiegom rehabilitacyjnym, żeby zacząć odbudowywać  zanikające mięśnie. 

Dlatego zwracam się o pomoc i proszę o wsparcie! 

Ewa

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0193177
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki