POMOCY❗️Nowotwór zabija 2-letnią Ewę! Mało czasu na ratunek!

PILNE!
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 475 osób
50 711,37 zł (5,41%)
Brakuje jeszcze 886 341,63 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0104455 Ewa
Zbiórka na cel
Nierefundowane leczenie w SJD w Barcelonie

Ewa Wasiliewa, 23 miesiące

Niznij Lomow

Neuroblastoma IV stopnia

Rozpoczęcie: 31 Grudnia 2020
Zakończenie: 1 Marca 2021

Pomocy! Potrzebna jest ogromna mobilizacja, by uratować życie tego dziecka! Ewa ma dopiero 2 latka, a nowotwór zabiera jej życie! Neuroblastoma IV stopnia – ta diagnoza była jak wyrok! Natychmiast zdecydowano o rozpoczęciu chemioterapii, jednak ta nie zadziałała. Nowotwór atakuje bardziej! Lekarze nie dawali Ewie szans, rokowania były brutalne. Wtedy znaleźliśmy promień nadziei. Klinika w Barcelonie zdecydowała się nam pomóc. To nasza jedyna szansa... 

Ewa Wasiliewa

Jeśli zdążymy zebrać tę ogromną kwotę, Ewunia dostanie ogromną szansę na pokonanie tej strasznej choroby. W innym wypadku będzie bez szans!

Często gorączkowała, ale przecież to normalne. Myślałam, że Ewa po prostu ząbkuje, że nie dzieje się nic złego. Długo starałam się w to uwierzyć, jednak strach nie opuszczał mnie na krok, aż do sierpnia 2020. Wtedy nasz świat rozsypał się... W główce Ewy znaleziono guza, który bardzo szybko rósł. Po długich konsultacjach i szczegółowych badaniach dowiedzieliśmy się, że to neuroblastoma, szalenie agresywny typ nowotworu w IV stadium rozwoju.

Ewunia przeszła ostatnio pełne badanie, w tym MRI, MIBG, PET-CT. Guz przestrzeni zaotrzewnowej ze zmianami w kościach czaszki i szpiku kostnym jest bardzo rozsiany. Trzeci blok chemii rozpoczął się natychmiast - 3 grudnia. Teraz lekarzy starają się maksymalnie zredukować guz, aby jak najszybciej przeprowadzić operację usunięcia go.

Życie naszego dziecka zostało wycenione, jednak nas nie stać na jego uratowanie! Możemy sprzedać wszystko, a i tak nie damy rady sami uratować Ewy. Pomóż nam, bo kończy się czas. Jeśli nie uda się teraz zapanować nad nowotworem, żadne lekarz nie zdoła pomoc naszej córeczce!

Lekarze do tej pory nie dawali nam żadnych szans na wygraną, zostawiali nas z informacjami, których nie chciałby usłyszeć żaden rodzić. Płakałam w ciszy, nie widząc już żadnych szans, aż w końcu zapaliło się jedno maleńkie światełko w tym tunelu cierpienia.  Znaleźliśmy jedną z najlepszych klinik w Europie, która według statystyk dotyczących leczenia nerwiaka niedojrzałego we wczesnym dzieciństwie, osiąga stabilną remisję u 91% pacjentów! Chcemy dać tę szansę Ewie. Szansę na uśmiech i radość, szansę na odkrycie tego świata.

Ewa Wasiliewa

Wyobraźcie sobie, że Wasze dziecko ma szansę na wyzdrowienie, ale rachunek, który trzyma w dłoni, jest horrendalnie duży! Rozumiesz, że ta szansa jest praktycznie niemożliwa ze względu na to, że zwykła rodzina nie ma takich pieniędzy. Jeśli nie zdołamy ich uzbierać – odbierzemy jedyną szansę na wyzdrowienie córeczki. Nasza Ewa może zostać uratowana od tej okrutnej choroby. Wierzymy, że dobre serca ludzi i modlitwy mogą zmienić świat! Szczególnie świat naszej córki. Otwierając swoje serce dla Ewy, ratujesz  ją z nami i dajesz jej szansę na długie i szczęśliwe życie.

Mama

––––––––––––

Licytacje dla Ewy –> KLIK

Ewa Wasiliewa

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 475 osób
50 711,37 zł (5,41%)
Brakuje jeszcze 886 341,63 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0104455 Ewa