Konsekwencje walki z chłoniakiem nie dają o sobie zapomnieć. Walka Eweliny nadal trwa!

Ewelina Fabiszak

Konsekwencje walki z chłoniakiem nie dają o sobie zapomnieć. Walka Eweliny nadal trwa!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0225722
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Ewelina Fabiszak, 46 lat
Starchowice, świętokrzyskie
Chłoniak, niedowład nóg, osteoporoza
Rozpoczęcie: 18 Września 2023
Zakończenie: 18 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Kochani Darczyńcy! Bardzo dziękuję za wsparcie, które okazaliście mi w poprzedniej zbiórce! Dzięki Wam pasek się zazielenił i udało się uzbierać 100% na miesięczny turnus rehabilitacyjny!

Niestety, nadal potrzebuję Waszej pomocy…

Oto moja historia:

Choroba nowotworowa wykańcza nie tylko ciało, ale i duszę. Kiedy miałam zaledwie 22 lata, zdiagnozowano u mnie chłoniaka. W czasie leczenia byłam poddana chemio i radioterapii oraz autoprzeszczepowi.

Ewelina Fabiszak

Niestety, choroba pozostawiła po sobie ślad w postaci niedowładu nóg i z tego powodu wciąż potrzebuję rehabilitacji. Przez wiele lat poruszałam się o kulach, ale w lipcu 2020 roku miałam wypadek, w którym złamałam podudzie. Od tego momentu poruszam się na wózku.

Niestety, po chemio i radioterapii moje kości stały się bardzo kruche i zdiagnozowano u mnie również osteoporozę. Co pół roku muszę przyjmować lek, który nie jest refundowany dla osób w moim wieku. Jego koszt opiewa na kwotę ponad 600 złotych.

Potrzebuję specjalistycznej rehabilitacji w ośrodku. Niestety, pobyt tam wiąże się ze sporymi kosztami. Już teraz wiem, że kwota będzie ogromna – dwutygodniowy pobyt kosztuje aż 12 tysięcy złotych. Aby dojść do sprawności fizycznej, wymagam kilkunastu turnusów rehabilitacyjnych rocznie. Niestety ich koszt jest porażający…

Dlatego zdecydowałam się znów prosić Was o pomoc! Wciąż wierzę w to, że mogę być coraz sprawniejsza, a przez to samodzielniejsza!  Już raz otworzyliście dla mnie swoje serca. Liczę, że zrobicie to ponownie! 

Ewelina

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0225722
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki