Ewelinka każdego dnia dzielnie walczy o sprawność. Proszę, pomóż jej w tym!

Ewelina Wasiak

Ewelinka każdego dnia dzielnie walczy o sprawność. Proszę, pomóż jej w tym!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0177444
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Ewelina Wasiak, 9 lat
Żółtnica, zachodniopomorskie
Dziecięce porażenie mózgowe
Rozpoczęcie: 16 Października 2023
Zakończenie: 16 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Ewelinka chciałaby biegać, skakać i grać w piłkę. Niestety choroba jej to uniemożliwia. Moja córka od urodzenia mierzy się z dziecięcym porażeniem mózgowym czterokończynowym. Pomocy!

Moja kochana dziewczynka urodziła się jako wcześniak. Miała tylko 1200 gramów. Przy porodzie doszło do niedotlenienia. Całe życie Ewelinki to walka o zdrowie i sprawność.

Obecnie córka potrafi poruszać się samodzielnie, jednak ma problemy z utrzymaniem równowagi, trzeba ją podtrzymywać. Ewelina chodzi do szkoły. Potrzebuje trochę więcej czasu niż inne dzieci, jeśli chodzi o czytanie, czy liczenie, ale radzi sobie najlepiej, jak umie. Jestem z niej taka dumna!

Ewelina Wasiak

W styczniu 2022 roku przeszła selektywną rizotomię grzbietową. Zabieg bardzo córce pomógł. Zmniejszyło się napięcie mięśniowe. Najważniejsze są jednak codziennie ćwiczenia, które Ewelinka musi wykonywać już przez całe życie. Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć – to głównie zalecenie lekarzy. 

Córka już zawsze będzie się zmagać z dziecięcym porażeniem mózgowym. Jak każda mama jedyne, o czym marzę, to by była jak najbardziej samodzielna. By mimo niepełnosprawności czuła, że jest wartościowym i ważnym człowiekiem.

Ewelina Wasiak

Tylko ciągła, systematyczna rehabilitacja pomaga jej funkcjonować… Duże efekty przynoszą też turnusy rehabilitacyjne. Niestety, koszt walki o sprawność córki jest dla naszej rodziny zbyt duży, dlatego bardzo proszę o pomoc! Wierzę, że pomożecie Ewelinie!

Izabela, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0177444
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki