Tak więc trwają wiara, nadzieja i miłość

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 54 osoby
2 051 zł (41,02%)
Zbiórka na cel
Rehabilitacja

Fabian Piaskowski-Rodzik

Wałcz, zachodniopomorskie

Rozpoczęcie: 26 Września 2011
Zakończenie: 14 Marca 2012

Fabianek urodził się 27 sierpnia 2009 roku. Ciąża przebiegała spokojnie, comiesięczne wizyty u lekarza nie zapowiadały niczego niepokojącego. Dopiero w dniu narodzin chłopca cała rodzina przekonała się, jak bardzo odmieniło się ich życie.

Fabian urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Cierpi także na wodogłowie. Mimo że ma dopiero 2 latka, przebył już operację założenia zbiorniczka w główce (aby płyn oponowo-rdzeniowy był klarowny), następnie zbiorniczek
wymieniono na zastawkę komorowo-otrzewną. Ponadto, Fabianek przeszedł operację przepuklin pachwinowych i wodniaka prawego jądra. W późniejszym czasie wykryto jeszcze inne schorzenia: epilepsję, refluks pęcherzowo – moczowy, pęcherz neurogenny oraz zaćmę obydwu oczu. 

Aby stan chłopca uległ poprawie,
potrzebna jest stała specjalistyczna rehabilitacja.  Fabian ma szanse osiągnąć wiele, trzeba mu tylko odrobinę w tym pomóc. Chłopiec korzysta z turnusów rehabilitacyjnych, m.in. w ośrodku Zabajka 2 czy w ośrodku w Trzciance. Niestety, ich koszt przewyższa możliwości finansowe mamy Fabiana, która po narodzinach syna została sama z nim i siedmioletnią córką. 

Z Waszą pomocą chcielibyśmy zebrać 5.000 złotych, by móc kontynuować rehabilitację chłopca, która jest jedyną szansą na poprawę jego stanu zdrowia. 

Fabian przeszedł niezwykle dużo w pierwszych latach swojego życia. Jednak ani on, ani jego mama nie poddają się. Wiedzą, że nie można.

Pomagając Fabiankowi, możemy podarować mu coś więcej niż tylko pomoc finansową. Możemy dać całej rodzinie wiarę, nadzieję i miłość, których nie sposób zmierzyć jakąkolwiek miarą.

 

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 54 osoby
2 051 zł (41,02%)