Fundacja Dom w Łodzi

Fundacja Dom w Łodzi
1 Stały Pomagacz
Wpłata anonimowa
300 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Łódź, łódzkie

Fundacja "Dom w Łodzi" prowadzi wyjątkowy dom dziecka - Dom Dziecka dla Dzieci Chorych. Stworzyliśmy bezpieczne i przytulne miejsce dla ciężko chorych, niepełnosprawnych, porzuconych dzieci, które - nim do nas trafiły - mieszkały na oddziałach szpitalnych, w hospicjach lub w domach pomocy społecznej

Robimy wszystko, by Dzieci były szczęśliwe. Staramy się tworzyć kochającą rodzinę, w której każdy ma swoje ważne miejsce. Rozwijamy, pomagamy realizować pasje i zainteresowania. Walczymy o spełnianie marzeń. 

To, co bardzo ważne - zapewniamy Dzieciom opiekę medyczną, leki, specjalistyczny sprzęt i codzienną rehabilitację. Robimy wszystko, by rozwijały się i pokonywały swoje ograniczenia.

Nasz zespół tworzą świetni specjaliści: pedagodzy, pielęgniarki, psycholog, logopeda, fizjoterapeuta. Dzięki Państwa pomocy i wsparciu udało nam się stworzyć dobrze wyposażone sale do rehabilitacji i ćwiczeń. Dzieci mają więc zapewniony dostęp do nowoczesnych terapii, co bardzo im służy. 

Nasz "Dom w Łodzi" istnieje już 10 lat. Zaopiekowaliśmy się 26 Dzieci, z których połowa znalazła swoje nowe, kochające rodziny. To nasza największa duma i radość... Bo - choć staramy się tworzyć jak najlepszy dom - nie ustajemy w działaniach, by spełnić najskrytsze Dziecięce marzenia... 

1 Stały Pomagacz
Wpłata anonimowa
300 zł miesięcznie