Fundacja Invictus

Fundacja Invictus

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Kielce, świętokrzyskie

Fundacja Invictus powstała z myślą o uzdolnionych sportowo dzieciach i młodzieży. Naszym celem jest dać szansę tym młodym talentom na realizację swoich sportowych pasji i marzeń.
 
Zarówno założyciele fundacji, jak i jej przyjaciele w osobach Pawła Zagumnego i Sławomira Szmala, to ludzie słynący z zamiłowania do sportu. Swoją wiedzą i doświadczeniem chcą wspierać młodych, polskich sportowców.
 
To dzięki sportowi i poprzez sport chcemy rozwijać pasję, a także życiowe wartości. Chcemy, aby dla naszych podopiecznych sport stał się zarówno przygodą jak i lekcją życia. Lekcją, która uczy systematyczności, zaangażowania, współpracy i zasad fair play.
 
W ramach Programów Stypendialnych wyszukujemy i wspieramy uzdolnione sportowo dzieci i młodzież. Na szczególne zainteresowanie ze strony Fundacji, mogą liczyć te dzieci i młodzież, które w związku ze swoją trudną sytuacją życiową, nie mogą w pełni realizować swojej pasji sportowej. Pierwsze stypendium już zostało wręczone.

Chcemy jednak, aby nasza rola nie ograniczała się wyłącznie do przyznawania stypendiów. Na bieżąco monitorujemy postępy oraz rozwój naszych podopiecznych, dlatego jesteśmy gotowi do ich wsparcia i pomocy.

Wszystkich tych, którzy przez organizację imprez sportowych, chcą towarzyszyć na drodze rozwoju, a także w ciekawy sposób rozwijać pasję w dzieciach i młodzieży, gorąco zachęcamy do współpracy.

Wpłaty

Ładuję...