Stan Filipka pogarsza się! Nikt nie wie, co mu jest i jak go leczyć... Ratunku!

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 236 osób
6 300 zł (100,36%)
Zbiórka na cel
Pokrycie kosztów badania WES

Filip Leśniewski, 4 latka

Kraków, małopolskie

Wcześniactwo, wada serca vsd+asd2, w trakcie dalszej diagnozy

Rozpoczęcie: 12 Lutego 2020
Zakończenie: 24 Lutego 2020

26 Lutego 2020, 12:28
100% kwoty - dziękujemy!!!

Dziękujemy serdecznie w imieniu naszym i Filipka wszystkim Darczyńcom o wielkich sercach za okazaną pomoc. 
Dzięki Wam Filipek dostał nadzieję na lepsze jutro.

Mamy nadzieję, że dowiemy się, co mu jest! Jak tylko zrobimy badania i dostaniemy wyniki, na które się czeka około 4-5 miesięcy, zdamy relację z efektów.

Dziękujemy raz jeszcze!

Ma 4 latka, a ilość jego chorób przytłoczyłaby dorosłego… A co dopiero takie malutkie dziecko. Leczymy objawy, ale wciąż nie znamy przyczyny, dlaczego Filipek jest tak bardzo chory. Bardzo proszę, przeczytaj i daj szansę mojemu dziecku! Tak bardzo chcę w końcu dowiedzieć się, co mu jest… To jedyny sposób, by mu pomóc!

Filipek to wcześniak. Przyszedł na świat w 36 tygodniu ciąży. Niemal każdy element organizmu mojego synka niedomaga. Problemy to tchórze, atakują tylko w grupach… Gdy dowiadywałam się o kolejnych diagnozach, myślałam, że zabraknie mi łez…

Nikt nie wiedział, czy synek przeżyje… Zamiast cieszyć się pierwszymi dniami mojego dziecka na świecie, modliłam się, by nie zabrała go śmierć. Pierwszym domem Filipka był OIOM. Przeszedł kilka operacji, ratujących życie. Potem na jaw wychodziły kolejne problemy zdrowotne... 

Filip Leśniewski

Filip ma wadę serca, zarośnięty odbyt, przepuklinę, przewlekłe zapalenie jelit, rozszczep podniebienia, choruje na padaczkę… Jego stopy są zdeformowane, tak samo paluszki wskazujące obu dłoni, które są też znacznie krótsze niż powinny być. Jest upośledzony umysłowo. Synek wciąż nosi pieluchy, bo nie kontroluje potrzeb fizjologicznych. Ma 4,5 roku, ale dopiero od półtora roku samodzielnie chodzi, co nie znaczy, że nie jest to dla niego wyzwaniem... Wciąż przyjmuje leki, jest rehabilitowany, ale jego stan zdrowia cały czas się pogarsza!

Najgorsze wciąż przed nami… Dowiedzieć się, co tak naprawdę dolega Filipowi. Nikt nie wie, co mu jest ani jak go leczyć! Nie wiadomo, dlaczego jest chory, dlaczego jest coraz gorzej… Jedno wiadomo na pewno – Filip ma jakąś chorobą genetyczną. 

Wiem, że jeśli tylko uda się znaleźć przyczynę, znacznie łatwiej będzie leczyć Filipka. Badanie to jedyne badanie genetyczne, które mogłoby dać odpowiedź, co jest Filipkowi i jak go leczyć. Niestety, jego koszt jest dla mnie zbyt duży... Leczenie, rehabilitacja, konsultacje - na to wydaję każdy grosz. Proszę, pomóż! Każda złotówka to szansa dla Filipka!  

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 236 osób
6 300 zł (100,36%)