Trwa walka ze skutkami skrajnego wcześniactwa❗️Pomożesz❓

Filip Zygulski

Trwa walka ze skutkami skrajnego wcześniactwa❗️Pomożesz❓

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0164806
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, wizyty lekarskie, diagnostyka

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Filip Zygulski, 5 lat
Zagnańsk, świętokrzyskie
Skrajne wcześniactwo
Rozpoczęcie: 20 Listopada 2023
Zakończenie: 20 Lutego 2024

Opis zbiórki

Kochani Darczyńcy! Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami i pomagacie w tej trudnej walce o zdrowie Filipa!

Możemy liczyć na Wasze dalsze wsparcie?

Synek urodził się w 24. tygodniu ciąży z wieloma obciążeniami zdrowotnymi. Od swoich pierwszych chwil wymagał stałej, intensywnej rehabilitacji i wsparcia. Do tej pory jest pod opieką wielu specjalistów: fizjoterapeuty, neurologa, terapeuty SI, neurologopedy, logopedy i okulisty. Wymaga również stałej opieki immunologa ze względu na bardzo częste infekcje. 

Filip przyjmuje leki, które mają za zadanie wzmocnić jego odporność. Ze względu na retinopatię wcześniaczą konieczne są częste wizyty u okulisty. Synek cierpi również na przerost migdałków podniebiennych, co skutkuje częstymi bezdechami i niedotlenieniem. A to niestety nie koniec problemów. Filip musi mierzyć się również z autyzmem, skutkami wcześniactwa i problemami z poruszaniem – które są spowodowane mózgowym porażeniem dziecięcym.

Filip Zygulski

Ze względu na problemy ortopedyczne, synek będzie musiał przejść bardzo kosztowną operację. Czekamy na konsultację lekarzy z Niemiec. Już wiemy, że szacowany koszt takiej operacji to 200000zł.

Problemy się piętrzą, a nam z każdą kolejną diagnozą coraz bardziej brakuje środków na opłacenie leczenia, kosztownej rehabilitacji i wszystkich terapii. Nie możemy się jednak poddać. To walka o zdrowie i lepszą przyszłość naszego ukochanego dziecka. Tylko skąd brać siły. Gdyby nasza miłość mogła pokonać wszystkie przeciwności losu, Filip już dawno byłby zdrowy.

Terapie, zajęcia rehabilitacyjne i leczenie są bardzo ważne i niestety opłacane prywatnie. Bardzo zależy nam na ich całościowym kontynuowaniu, ponieważ najlepsze efekty terapeutyczne osiąga się we wczesnym wieku dziecka. Później tego nie nadrobimy. To, co w tym momencie wypracujemy, zaowocuje w przyszłości. Pozwoli przynajmniej zminimalizować niektóre następstwa wcześniactwa. Prosimy o pomoc, Wasze wsparcie jest na wagę złota!

Rodzice Filipa

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0164806
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki