Flisaczki dla Mateusza

Przedszkole Flisaczek
organizator skarbonki

Oddajemy w Wasze ręce 13 już numer "Flisaczkowego Niusika" -jednego z naszych źródeł łączności z flisaczkową społecznością - więc jeśli go czytasz (bądź czytacie - bo zachęcamy do podzielenia się z domownikami jego zawartością) - to oznacza, iż chcesz wesprzeć prowadzoną przez nas akcję charytatywną na rzecz małego (ale wielkiego duchem) wojownika - Mateusza.

Mamy nadzieję, że nasza gazetka będzie dla was źródłem do refleksji i uśmiechu, który - na to liczymy - pojawi się w trakcie lektury. Dodamy tylko, że aż trzy z zawartych w Niusiku artykułów napisały trzy wyjątkowe mamy naszych Zerówkowiczów. Znajdziecie też w nim konkurs plastyczny, Galerię Kasztanka czyli fotorelację z Waszych jesiennych zbiorów, wyjątkową rozmowę z naszym Tymkiem - i wiele innych ciekawych informacji - słowem dla każdego coś fajnego! :-)

DZIĘKUJEMY ZA TO SERDECZNIE
I ŻYCZYMY PRZYJEMNEJ LEKTURY :)

PS po wpłaceniu dowolnego (acz hojnego) datku na skarbonkową zbiórkę otrzymacie Państwo wiadomość z linkiem, dzięki któremu będziecie mogli ściągnąć naszą przedszkolną gazetkę :)

Wsparli

3 zł

Betty

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

KIOAMW

2 zł

Jolanta Ceglarska

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
284%
2 844 zł Wsparło 98 osób CEL: 1 000 ZŁ