Pomóż nam przewieźć meble z Opola do Radomia

Fundacja Normalna Przyszłość
organizator skarbonki

Fundacja „Normalna Przyszłość” zajmuje się aktywizacją zawodową i integracją społeczną osób z niepełnosprawnościami. Ponad 300 osób rocznie korzysta z naszej pomocy w szukaniu pracy, pomocy prawnej, wsparcia psychologicznego. W zeszłym roku 110 osób niepełnosprawnych znalazło pracę dzięki naszej pomocy. Dużo więcej dowiecie się o nas ze strony www.normalnaprzyszlosc.org.

Urządzamy teraz nasze nowe biuro w Radomiu. Do jego urządzenia niezbędne są meble (biurka, krzesła, szafa). Wartość ich zakupu wyniosłaby ok. 1500 zł. Jednak nie prosimy  Was o pieniążki na zakup tych mebli, gdyż otrzymamy je nieodpłatnie od zaprzyjaźnionej Fundacji z Opola. Trzeba je tylko przewieźć z Opola do Radomia. Znaleźliśmy przewoźnika, który przewiezie nam meble za 400 zł.

Prosimy Was bardzo gorąco o wsparcie nas w zebraniu tych 400 zł na przewóz mebli. To niewiele, ale dużo mniej niż musielibyśmy wydać na zakup mebli.

Dzięki Waszej pomocy będziemy mogli umeblować nasze biuro w Radomiu i nadal wspierać osoby niepełnosprawne stamtąd w szukaniu pracy i usamodzielnianiu się.

LICZYMY NA WAS !!!

I BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE

Wsparli

70 zł

Janek

10 zł

karol

70 zł

ania

100 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Kasia

40 zł

JMA

Trzymamy kciuki

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
100%
400 zł Wsparło 10 osób CEL: 400 ZŁ