Ten uśmiechnięty chłopiec prosi Cię o pomoc! Pomóż Frankowi wywalczyć sprawną przyszłość!

Franek Łukaszewski

Ten uśmiechnięty chłopiec prosi Cię o pomoc! Pomóż Frankowi wywalczyć sprawną przyszłość!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0369504
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, sprzęt medyczny

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Franek Łukaszewski, 18 miesięcy
Janikowo, kujawsko-pomorskie
Skutki wcześniactwa, padaczka objawowa, Zespół Westa, opóźniony rozwój psychoruchowy
Rozpoczęcie: 3 Listopada 2023
Zakończenie: 2 Lutego 2024

Opis zbiórki

Franciszek urodził się za wcześnie. Do 10. doby życia z jego zdrowiem było wszystko w porządku. Niestety, wtedy zaczęła się walka o życie! Nasz kochany chłopiec to przetrwał, ale nie rozwija się tak, jak powinien. Prosimy o pomoc!

U synka doszło do zakrzepicy dróg żylnych, wystąpiły krwawienia do komór mózgowych III i IV stopnia… Pojawiły się zakrzepy. Przez ponad rok Franek musiał przyjmować zastrzyki na ich rozrzedzenie. Oprócz tego podejrzewano u niego trombofilię. Została ona wykluczona, do dzisiaj jesteśmy jednak pod stałą opieką hematologa. 

W grudniu zeszłego roku u syna pojawiły się też napady zgięciowe, prawdopodobnie na tle padaczkowym. Szybko wdrożone leczenie pomogło, ataki zniknęły na ponad pół roku. Niestety w sierpniu pojawiły się sygnały, że mogą wrócić, ale póki musimy to obserwować.

Rozwój Franka jest opóźniony. Nasz chłopiec nie siedzi. Dopiero ostatnio zaczął obracać się na boki i próbuje podnosić główkę. Po zakończonej serii zastrzyków będziemy mogli teraz zintensyfikować rehabilitację, więc liczymy, że jego rozwój może znacznie ruszyć naprzód!

Nasz synek to uśmiechnięte, wesołe i pełen miłości dziecko. Żeby mógł się rozwijać, potrzebuje jednak Waszej pomocy. Wizyty lekarskie, leczenie, rehabilitacja kosztują tak dużo. Chcemy, żeby syn mógł pojechać na turnus rehabilitacyjny. Dodatkowo potrzebuje sprzętów, które pomogą mu ćwiczyć również w domu. Koszty są ogromne...

Z całego serca prosimy o wsparcie! Wierzymy, że dzięki Waszej pomocy Franek będzie mógł się rozwijać. Najbliższe miesiące mogą okazać się kluczowe dla jego dalszej sprawności!

Rodzice

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0369504
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki