Franek ciągle biega! Nadpobudliwość i ADHD można okiełznać

Franciszek Serwa

Franek ciągle biega! Nadpobudliwość i ADHD można okiełznać

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0372805
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Franciszek Serwa, 4 latka
Częstochowa, śląskie
Całościowe zaburzenia rozwoju
Rozpoczęcie: 3 Listopada 2023
Zakończenie: 3 Lutego 2024

Opis zbiórki

Do momentu aż Franek zaczął raczkować, był spokojnym dzieckiem. Zaraz po raczkowaniu zaczął biegać. Nie chodzić, tylko biegać. Biega cały czas, również w trakcie snu.

Franuś nigdy się nie męczy. Jego pokłady energii są jakby nieograniczone. Wszystko wykonuje w biegu, nie potrafi usiąść. Przeszkadza to w koncentracji. Nie tylko utrudnia mu to wykonywanie zadań w przedszkolu takich jak rysowanie, malowanie. Jego mózg nie przetwarza poleceń, które się do niego kieruje, co 5 minut musi zmienić zabawę, nie potrafi utrzymać kontaktu wzrokowego. Jest nadgadatliwy, bardzo otwarty i ufny do ludzi. Niestety za bardzo.

Ktoś z boku mógłby stwierdzić, że mój synek to pogodne, otwarte, pełne energii dziecko. Tak jest, jednak niesie to za sobą konsekwencje.

U Franka specjaliście zdiagnozowali nadpobudliwość psychoruchową i ADHD. Czekam teraz na badanie genetyczne, które odbędą się w styczniu. Mam nadzieję, że wtedy dowiem się czegoś więcej. Na ten moment synek chodzi do przedszkola terapeutycznego i jest pod opieką lekarzy takich jak neurolog, okulista, laryngolog. Wymaga rehabilitacji i terapii, zwłaszcza terapii sensorycznej. Celem lekarzy jest pomoc Frankowi w koncentracji, która jest niezwykle ważna w dorosłym życiu.

Niestety moje możliwości finansowe nie są wystarczające na pokrycie niezbędnych kosztów rehabilitacji i turnusów rehabilitacyjnych synka. Bardzo proszę o pomoc.

Mama Franka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0372805
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki