Zamiast być lepiej, jest coraz gorzej! Franio coraz częściej trafia do szpitala!

Franciszek Spurna

Zamiast być lepiej, jest coraz gorzej! Franio coraz częściej trafia do szpitala!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0224683
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Franciszek Spurna, 3 latka
Jerzmanowice, małopolskie
Wcześniactwo, dziecięce porażenie mózgowe, kurczowe porażenie obustronne
Rozpoczęcie: 10 Stycznia 2024
Zakończenie: 10 Kwietnia 2024

Opis zbiórki

Dziękujemy, że byliście przy Franku. Napełniliście nasze serca nadzieją, co pomogło nam przetrwać tamten ciężki czas. Niestety stan naszego synka ulega pogorszeniu! 

Nie mamy dobrych wieści. Zamiast być dobrze, sytuacja staje się coraz trudniejsza!

Nasza historia:

Franciszek urodził się w 28. tygodniu ciąży. Ze względu na skrajne wcześniactwo u naszego maluszka niemalże od razu zdiagnozowano mózgowe porażenie dziecięce, wodogłowie, wadę wzroku po operacji, wadę serca, padaczkę i wrodzoną wadę rączki.

Franciszek Spurna

W swoim krótkim życiu synek przeszedł już dwie operacje. Każdy zabieg był dla nas ogromem strachu. Gdy zabierali Frania na blok operacyjny, zamieraliśmy z przerażenia. Jednak byliśmy świadomi, że tylko to da synkowi szansę na dobre życie. Nadal jednak każdego dnia walczymy o nasze dziecko.

Niestety stan Franka strasznie się pogarsza! Szpital stał się jego drugim domem. Ciągłe problemy z zastawką otrzewno-komorową doprowadziły już do kilku interwencji otwarcia jego maleńkiej główki!

Franciszek Spurna

Zostaliśmy także zmuszeni do założenia PEG-a. Synek nie jest w stanie przyjmować pożywienia w sposób tradycyjny, dlatego pozostało nam żywienie dojelitowe… Wzrok naszego maluszka także niestety uległ pogorszeniu do wady -11 i -10!

Oprócz tego coraz częściej pojawiają się napady padaczki, które bardzo osłabiają jego organizm. Franek ma dopiero 3 lata, a już musi zmagać się z wieloma ograniczeniami! Czujemy wielką niesprawiedliwość, ale jedyne, co możemy zrobić, to dalej walczyć o lepszy rozwój naszego synka.

Potrzeb jest coraz więcej i nie jesteśmy w stanie im sprostać. Raz jeszcze prosimy o Wasze wsparcie! Nie pozwólcie, aby rehabilitacja i specjalistyczna opieka zostały wstrzymane! 

Patrycja i Konrad, rodzice

Franciszek Spurna

➡️  Franio Spurna - Nasz Mały Wojownik

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0224683
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki