Fundacja Adonai

Fundacja Adonai

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Cieszyn, śląskie

Jesteśmy nową Fundacją, której misją jest, szeroko pojęta, opieka nad Seniorami. Naszym nadrzędnym pomysłem jest otwarcie Dziennego Domu Wsparcia i Aktywizacji Seniora „Złote Drzewo”, w którym ma panować miła i rodzinna atmosfera, stąd też będzie on przeznaczony dla maksymalnie 20 osób. Obiekt już udało się nam pozyskać, natomiast potrzebujemy środków, aby zakupić sprzęt oraz wygodne fotele dla naszych podopiecznych. Pragniemy otoczyć ich nie tylko naszą opieką, ale także planujemy zajęcia jogi dla Seniorów, zajęcia artystyczne, wsparcie psychologiczne, projekcje filmowe, dogo i felinoterapię oraz gimnastykę korekcyjną i różnego rodzaju terapie w zależności od potrzeb naszych Podopiecznych.

Szanowni Państwo, zwracamy się z gorącą prośbą, do osób, którym leży na sercu wszelkiego rodzaju pomoc osobom starszym we współpracy z Fundacją ADONAI.

Przy Fundacji ADONAI i Dziennym Domu chcielibyśmy uruchomić wsparcie remontowo-naprawcze SOS „Złota Rączka” dla Seniora. Fachowiec, który naprawi usterki w ich prywatnych domach.

Chcemy prosić, aby pomogli nam Państwo pokolorować jesień życia, gdyż ta nie musi być szara i smutna.