... pomagamy, bo radość w oczach innych to najpiękniejsze podziękowan...

Fundacja Ewy Naworol 2
organizator skarbonki

Kochani zapewne większość z Was zdążyła nas poznać. Kochamy dzieci, kochamy zwierzęta, lubimy pmagać. Wierzymy, że najmniejszy gest może dużo znaczyć. To co robimy sprawia nam wiele radości i satysfakcji.

Co roku organizujemy Ogólnopolską Akcję Edukacyjną MY NIE GRYZIEMY. Jeździmy po całej Polsce, i tu nie bedziemy skromni, pięknym amerykańskim truckiem, ciągnącym naczepę rozkładaną na salę edukacyjną. Prowadzimy zajęcia z profilaktyki pogryzień i bezpecznego obcowania ze zwierzetami. Młodzież poznaje tajniki pierwszej pomocy dla zwierząt. Coraz częściej docierają do nas informacje o pogryzieniach i prośby zatroskanych rodziców i nauczycieli o przyjazd. Staramy się jak możemy ale niestety brakuje nam czasem dni w kalendarzu...

Prowadząc akcje edukacyjną wspieramy adopcje zwierząt, ale staramy się wspierać również schroniska dla zwierząt. Przekazujemy niezbędne akcesoria oraz karmę. Współpracujemy z lekarzami weterynarii i wiemy, że to co jedzą nasi czworonożni pupile ma ogromne znaczenie. Dbamy o zdrowie piesełów i kotełów, część pieniążków ze zbiórki przeznaczymy na zdrową i pełnowartościową karmę dla zwierzaków w schroniskach.

Wiemy, że dopiero maj, ale my myślmy z wyprzedzeniem. W tym roku już po raz trzeci będziemy organizować świąteczną akcję dla starszych samotnych osób: 3 PODZIEL SIĘ Z POTRZBUJĄCYMI. Co roku poprzeczkę stawiamy sobie wyżej. Oprócz paczek żywnościowych organizujemy koce pościele, kołdry, sprzęt AGD, meble itp. Co rok zgłasza się do nas większa ilość chetnych z "sercem na dłoni" by pomóc. Część pieniążków przeznaczymy na zakup niezbędnych rzeczy dla starszych samotnych osób.

W zbiórce pomaga nam jedna z firm, która podarowała nam kubki i torby z wizerunkiem piesków, współpracójących z nami w ubiegłym sezonie.

Dla każdego, kto wesprze naszą zbiórkę wpłatą powyżej 25 zł mamy specjalne podziekowania :)

Wsparli

280 zł

Paweł

Licytacja KS Acana Orzeł
50 zł

Marta Wójcik

60 zł

Ania R

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

Peja
Darowizny trafiają bezpośrednio do
4%
420 zł Wsparły 4 osoby CEL: 10 000 ZŁ