Fundacja La vie La vie

Fundacja La vie La vie

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Wrocław, dolnośląskie

Fundacja La vie La vie powstała w kwietniu 2019 roku, ale w naszych działaniach, sercach i głowach już dużo wcześniej. Kierując się w życiu zasadą, że dobro wraca do człowieka, chciałybyśmy oddać to, co same dobrego dostałyśmy. 

Pomagamy kobietom. Promujemy i wspieramy holistyczne podejście zarówno do zdrowia jak i do choroby. Zwiększamy świadomość poprzez edukację zarówno osób chorych, jak i zdrowych. Całą swoją uwagę kierujemy na profilaktykę w zakresie raka, ale także na pomoc w odzyskiwaniu kobiecości w trakcie leczenia oraz rekonwalescencji. Pragniemy uświadomić społeczeństwu, a w szczególności pacjentkom onkologicznym, że kobieta chora czy zdrowa, to wciąż ta sama kobieta. Jej kobiecość to siła, którą należy wspierać przez cały czas.   

Nasze działania zawsze wynikają z potrzeby serca. Wszystko, co robimy, jest odbiciem naszej misji oraz wartości. Dla nas zawsze najważniejsze są kobiety, wszystkie bez wyjątku. Wiemy też, że w życiu każdej z nas są chwile, w których potrzebujemy kogoś, kto wysłucha, zrozumie, pomoże…

Towarzyszymy kobietom w drodze, która nie jest łatwa, ale mamy chęć i odwagę, by je wspierać. Szukamy sposobów na to, aby pomimo choroby kobiety mogły cieszyć się życiem i być w zgodzie ze sobą. Wierzymy, że poprzez wspólne działanie możemy mądrze wspierać i osiągnąć wiele.

Chcemy robić dobro, w największej możliwej skali!