Fundacja Ratujemy.pl

Fundacja Ratujemy.pl

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Poznań, wielkopolskie

Głównym zadaniem Fundacji Ratujemy.pl jest wsparcie Organizacji w zbieraniu środków na pomoc dla tych najbardziej potrzebujących. Zapewniamy szeroką i kompleksową pomoc Fundacjom i Stowarzyszeniom, działając na wielu płaszczyznach jednocześnie.

Od początku działania serwisu kierujemy naszą pomoc do Organizacji ratujących zwierzęta. Jesteśmy wyspecjalizowanym we wsparciu Fundacji i Stowarzyszeń zwierzęcych portalem i cały czas poszerzamy nasz zakres działania. Jeden z naszych obszarów działania, poza prowadzeniem portalu zbiórkowego, to wsparcie Organizacji w działaniach marketingowych i promocyjnych. To wszystko powoduje, że jesteśmy w gronie najskuteczniejszych portali zbiórkowych, skupionych na pomocy zwierzętom.

Organizujemy też zbiórki 1,5% podatku, z których część środków przekazujemy współpracującym z nami Fundacjom i Stowarzyszeniom podczas konkursów i akcji. Systematycznie organizujemy akcje pomocowe jak nasz konkurs “Łap dotacje na Organizacje!” - jedyny w Polsce fundusz pomocy zwierzętom. Nie istnieje żadna instytucja ani program, który umożliwiałby zdobycie dofinansowania na ratowanie bezdomnych zwierząt. Dlatego postanowiliśmy wypełnić tę lukę i stworzyć akcję, w której może wziąć udział każda Fundacja i Stowarzyszenie.

Możliwość zbierania środków jest podstawą w działalności Fundacji i Stowarzyszeń, dlatego poza zbiórkami na konkretne cele, Organizacje mają możliwość zdobycia Wirtualnych Opiekunów i Stałych Pomagaczy. Są to funkcjonalności, z których korzysta w tej chwili ponad 800 zarejestrowanych na portalu Organizacji.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie, by rozpowszechniać działalność społeczną ukierunkowaną na wspieranie najbardziej potrzebujących grup. 

Wpłaty

Ładuję...